Koszalin nowym punktem na mapie FEN MMA

Polska organizacja sztuk walki znów powraca na wybrzeże. Koszalin stanie pod znakiem kolejnej gali Fight Exclusive Night, kiedy FEN 18 Summer Edition sprowadzi 12 sierpnia do klatki m.in. Kamila Łebkowskiego i Bartosza Koperę.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Materiały prasowe

Fani sztuk walki już mogą kupować bilety na to wydarzenie. Kamil Łebkowski to jeden z największych bohaterów Fight Exclusive Night i jeden z najbardziej aktywnych zawodników. Z rekordem 16-5 wystąpi w głównej walce wieczoru, będzie to jego trzecia gala z rzędu. Warto przypomnieć, że w 13. edycji pokonał Piotra Hallmanna, który ma w swoim dorobku m.in. pojedynki w amerykańskiej UFC.

W co-main event zobaczymy także Andrzeja  Grzebyka. Podkarpacki fighter zapewne będzie chciał utrzymać "win streak" i zakończyć swój pojedynek zwycięstwem. Na dziesięć wygranych starć, aż siedem Grzebyk zakończył przed czasem (4 KO/TKO, 3 SUBMISSIONS).

Duże emocje wzbudzają także kolejne polskie nazwiska. "Małpa", czyli Bartłomiej Kopera to jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd federacji FEN. 24-latek z Łodzi nie miał okazji zaprezentować się na ostatniej gali, za to tym razem dojdzie do starcia z Aleksandrem Georgasem. Obaj zawodnicy znani są z wyjątkowych umiejętności grapplerskich, i mimo, że ich walki często nie kończą się przed czasem - ten pojedynek będzie gratką dla fanów "turlanki".

W kategorii do 70 kilogramów zobaczymy Mateusza Rębeckiego i Oskara  Somerfelda. Mimo, że "Chińczyk" nie ma dużego doświadczenia w profesjonalnych federacjach, obie swoje walki w FEN wygrał, a na cztery starcia aż trzy zakończył przed czasem. Somerfeld natomiast z rekordem 5-2 poddał wszystkich swoich przeciwników, co poniekąd tłumaczy jego przydomek "Universal Soldier".
Duży kaliber do klatki FEN 18 Summer Edition wprowadzi m.in. Wojciech Janusz. 26-letni szczecinianin ma swoim dorobku zarówno knockouty jak i poddania. Ponieważ w federacji FEN tylko raz (na 3 pojedynki) zakończył starcie zwycięsko, można liczyć na fantastyczne widowisko kategorii do 93 kilogramów.

Po gali Baltic Storm jeszcze nie osiadł kurz, a już można szykować się na czwarte wakacyjne sportowe widowisko z serii Fight Exclusive Night. W tej chwili koszalińska edycja to nie pełna rozpiska walk, ale karta będzie wkrótce się rozrastać.
Gala odbędzie się w Koszalinie w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin), a bilety można kupić na Biletyna.pl, Eventim.pl, Kupbilecik.pl i Bilety.fm.

ZOBACZ WIDEO: Rafał Jackiewicz wygrał zakład ze Szpilką. "Artur zachował się honorowo"
Czy śledzisz gale federacji FEN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×