Kokpit Kibice

"Rozj... ci ryj". "Popek" rozpoczął wojnę z Tomaszem Oświecińskim

Paweł Mikołajuw trenuje do kolejnej walki w oktagonie. - Rozj... ci ryj - tymi słowami raper zwrócił się do swojego potencjalnego przeciwnika Tomasza Oświecińskiego.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Paweł Mikołajuw Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Paweł Mikołajuw

Walka Pawła Mikołajuwa z Tomaszem Oświecińskim nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale samozwańczy "Król Albanii" jest przekonany o tym, że wkrótce wejdzie do oktagonu z aktorem znanym z roli "Stracha" z serii filmów "Pitbull.

Na najnowszym nagraniu opublikowanym w sieci, "Popek" pochwalił się, że przygotowuje się już do kolejnego pojedynku w klatce. W materiale znalazło się też przesłanie dla Oświecińskiego, które ma być początkiem wojny psychologicznej przed ich ewentualnym starciem.

Jak to bywa w przypadku rapera, dosyć brutalnej wojny na słowa. - Mam jedną rzecz do powiedzenia. Oświeciński - jeśli mnie słyszysz - pamiętaj o jednym: rozj... ci ryj! - wypalił "Popek Monster" do kamery.

Przypomnijmy, że Oświeciński od kilku miesięcy przygotowuje się do swojego debiutu na scenie MMA. Wiele wskazuje na to, że jego pierwszym rywalem może być właśnie Mikołajuw, który na majowej gali KSW 39: Colosseum pokonał kulturystę Roberta Burneikę. Pojedynek trwał zaledwie 45 sekund.

ZOBACZ WIDEO Okniński zdradził kulisy awantury na konferencji (WIDEO)

Oświęciński miałby szanse na zwycięstwo w pojedynku na zasadach MMA z "Popkiem"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
YouTube/KrólAlbaniiTV

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×