Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Oficjalnie: FEN 22 w Poznaniu 20 października

20 października w hali UAM w Poznaniu odbędzie się gala Fight Exclusive Night 22. W stolicy Wielkopolski zobaczymy Radosława Paczuskiego (19-2-0), Mateusza Rębeckiego (6-1, 1 KO, 4 SUB) oraz Kamila Łebkowskiego (16-8, 9 KO, 2 SUB).

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
ring girls FEN Materiały prasowe / Na zdjęciu: ring girls FEN
- Już jakiś czas temu chciałem zorganizować galę w Poznaniu i w końcu uda nam się pokazać w Wielkopolsce, czyli miejscu, które tak bardzo kojarzy się ze sportami walki. Cieszę się, że w końcu mogę tę informację przekazać naszym kibicom, którzy pytali, gdzie odbędzie się kolejna edycja. Dwie walki naszych mistrzów - Paczuskiego i Rębeckiego, kilku bohaterów lokalnej publiczności, sporo zawodników, którzy wygrywali już u nas i mają uznaną renomę. To będzie naprawdę dobra gala- zapewnia prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Jednym z bohaterów gali FEN 22 będzie Tomasz Kondraciuk (12-7, 7 KO, 4 SUB). 30-latek przystąpi do tego pojedynku w dobrym nastroju, gdyż w grudniu 2017 roku znokautował już w 1. rundzie Macieja Browarskiego. Zawodnik z Poznania skończył przed czasem w swojej dotychczasowej karierze miedzy innymi takich zawodników, jak Łukasz Klinger, Marcin Gulas czy Arkadiusz Jędraczka.

- Cieszę się, że Tomek wystąpi w Poznaniu na naszej gali. Podoba mi się ten zawodnik. Każda organizacja stara się mieć na swojej karcie walk kilku zawodników miejscowych i u nas również tak będzie. Na pewno nie tylko Kondraciuk będzie reprezentował Poznań. Czy czeka go taryfa ulgowa? Nic z tych rzeczy. Jeden z najlepszych naszych zawodników w kategorii średniej zweryfikuje jego umiejętności - kontynuuje Jóźwiak.

Do klatki FEN wróci również Kamil Łebkowski, który wciąż mierzy wysoko i wierzy w to, że jeszcze w 2018 roku wróci na właściwe tory. - Kamil nie chce walk na przetarcie. W ostatnich trzech pojedynkach mierzył się z samymi kozakami i tak samo będzie i tym razem. Mogę tylko zdradzić, że jego rywal bardzo długo nie przegrał. To tyle, więcej informacji podamy w późniejszym terminie - zdradza prezes Fight Exclusive Night.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: niespotykana sytuacja przed meczem w lidze francuskiej
Czy Poznań to dobre miejsce na organizację gali FEN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×