Łebkowski kontra Demczur na FEN 22 w Poznaniu

Łukasz Demczur (6-3, 2 KO, 3 SUB) będzie rywalem Kamila Łebkowskiego (16-8, 9 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 22. Pojedynek w limicie kategorii piórkowej odbędzie się 20 października w Poznaniu.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Kamil Łebkowski Materiały prasowe / Wojtek Wojciechowski/fen-mma.com / Na zdjęciu: Kamil Łebkowski
Łukasz Demczur do tego pojedynku podejdzie z serią pięciu zwycięstw z rzędu. Ostatnim razem pokonany z klatki wychodził podczas FEN 8, gdy musiał uznać wyższość Sebastiana Kotwicy. Poznaniak pod szyldem Fight Exclusive Night stoczył dwie walki, z których jedną wygrał i jedną przegrał.

11 marca 2017 roku Kamil Łebkowski stoczył bardzo wyrównany bój z Gabrielem Silvą. Potem trzykrotnie walczył jeszcze dla FEN, a teraz zapowiada, że z dobrej strony pokaże się przed wielkopolską publicznością. "Bomba" zrobi wszystko, aby skraść show i być jedną z najjaśniejszych postaci podczas gali FEN 22. Zawodnik od dłuższego czasu trenuje w Warszawskim Centrum Atletyki, co ma w jak najlepszy sposób przygotować go do najbliższego pojedynku. Dzięki zwycięstwu w Poznaniu Łebkowski ma wrócić na właściwe tory.

- Kamil nie chce walk na przetarcie. Jak kraść, to miliony, podoba mi się jego sposób myślenia. Zestawiliśmy go z mocnym zawodnikiem, który od bardzo dawna nie przegrał i który ma na swoim koncie pięć zwycięstw z rzędu. Czeka nas bardzo ciekawa walka - powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

ZOBACZ WIDEO: Konrad Bukowiecki: Kibice w Niemczech dali nam owacje na stojąco
Kto wygra ten pojedynek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×