Kokpit Kibice

KSW 46 transmisja PPV, stream online. Narkun - Chalidow, gdzie oglądać na żywo?

Transmisję z gali KSW 46 można oglądać online i w telewizji dzięki PPV. Stream będzie dostępny na platformie Ipla TV oraz kswtv.com. Relacja LIVE za darmo na żywo w WP SportoweFakty.
Bruno Szafer
Bruno Szafer
Tomasz Narkun (z lewej) i Mamed Chalidow (z prawej) Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Tomasz Narkun (z lewej) i Mamed Chalidow (z prawej)

KSW 46 online: Narkun - Chalidow na żywo. Gdzie oglądać transmisję PPV i live stream?

W sobotę (1 grudnia) o godzinie 19:00 rozpocznie się transmisja online z gali KSW 46 w Gliwicach. Walką wieczoru będzie rewanżowy pojedynek Tomasza Narkuna z Mamedem Chalidowem. Transmisja TV będzie dostępna tylko w systemie PPV. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty

Jak oglądać KSW 46 w PPV?

Gala KSW 46 będzie dostępna również online. Stream będzie aktywny po wykupieniu specjalnego pakietu. Usługa wystartuje na platformie Ipla TV oraz kswtv.com. Koszt transmisji w internecie oscyluje około 40 złotych.

Sobotnia gala KSW 46 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Pisaliśmy już o wyjątkowym pojedynku Narkun - Chalidow, który elektryzuje wszystkich fanów MMA. Jednak w Gliwicach nie zabraknie też innych interesujących walk. Takimi na pewno będą starcia Mateusz Gamrot - Kleber Koike Erbst oraz Marcin Wrzosek - Salahdine Parnasse.

Szymon Kołecki - Mariusz Pudzianowski na KSW 47!

Włodarze federacji przed pierwszą walką gali KSW 46 potwierdzili zakontraktowanie Szymona Kołeckiego. Polski olimpijczyk zadebiutuje walką z Mariuszem Pudzianowskim. Kołecki podpisał umowę na cztery pojedynki. 

Początek gali KSW 46 online: 19:00. Transmisja TV: PPV. Live stream: Ipla TV i kswtv.com. Relacja LIVE za darmo: WP SportoweFakty. 

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" (newsy): komplet kibiców obejrzy KSW 46

Czy będziesz oglądać galę KSW 46 na żywo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×