WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Różalski szuka oprawcy psa. Nagroda coraz wyższa

Aż 30 tys. złotych można otrzymać za wskazanie zwyrodnialca, który zakopał psa żywcem. O sprawie zrobiło się bardzo głośno głównie dzięki Marcinowi Różalskiemu, który sam dołożył do puli 10 tys. i chce "nawrócić" oprawcę.
Michał Jankowski
Michał Jankowski
Newspix / Piotr Matusewicz / PressFocus / Na zdjęciu: Marcin Różalski

O sprawie pisaliśmy już w czwartek. We wsi Borowiec (woj. lubuskie) znaleziono żywcem zakopanego psa, który na skutek wcześniejszego pobicia stracił oko i ma problemy z utrzymaniem równowagi. Na szczęście został znaleziony przez innego psa i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Marcin Różalski za wskazanie sprawcy tego haniebnego czynu zaoferował 10 tysięcy złotych, ale nagroda jest już dużo wyższa.

Obecnie wynosi ona już 30 tysięcy złotych, w tym 10 tysięcy od jednego z internautów, który postanowił włączyć się w akcję. "Brawo, no to proszę, są wspaniali Ludzie, którzy również dali 10000 za za 100%,prawdziwy, anonim.Teraz walka z czasem, żeby spotkać się z tym czymś szybciej, niż szybko i porozmawiać o nawróceniu się, zanim zaczną z nim rozmawiać organy ścigania" - pisze na Facebooku "Różal" (pisownia oryginalna). 

Śledztwo prowadzi również policja, która szuka sprawcy i z pewnością będzie chciała uniknąć wymierzania sprawiedliwości przez Różalskiego. Znany jest on z miłości do psów i działalności charytatywnej z nimi związanej. Dlatego właśnie bestialskie potraktowanie Oliego tak go poruszyło.

Przypomnijmy, że początkowo sprawę nagłośniło Biuro Ochrony Zwierząt z Zielonej Góry, które oferowało pięć tysięcy złotych za wskazanie zwyrodnialca, który dopuścił się tego haniebnego czynu. Różalski dołożył kolejne 10 tysięcy złotych, a sprawę nagłośnił również m.in. Jan Błachowicz.

W internecie jest prowadzona zbiórka na pomoc dla schorowanego psa. Obecnie pieniądze wpłaciło 1500 osób i zebrano ponad 40 tysięcy złotych. Kwota rośnie jednak bardzo szybko. Akcję można wesprzeć tutaj.


Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Facebook

Komentarze (25):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • marzanna 0
  Stosunek do zwierząt jest miarą wartości człowieka mógł oddać psa do schroniska .Mój wujek kupił dom w Bojadłach z suką owczarkiem ,jak suka się oszczeniła zostawił jednego szczeniaka resztę z suką zapakował do wora i pojechał utopić w pobliskiej rzece ,jak wrócił do domu suka stała przy budzie ,więc zapakował sukę w dwa wory i zawiózł ją znowu utopić tym razem nie wróciła ,chętnie dam Panu Różanowi adres tego gościa.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • marzanna 0
  Stosunek do zwierząt jet miarą wartości człowieka mógł oddać psa do schroniska.Ja mam wujka który kupił dom w Bojadłach z suką owczarkiem ,jak suka się oszczeniła zostawił jednego szczeniaka sukę z resztą zapakował do wora i pojechał utopić w pobliskiej rzece ,jak dojechał do domu suka stała przy budzie ,zapakował sukę do dwóch worków i pojechał utopić ją ponownie tym razem skutecznie chętnie dam adres Panu Różanowi tego człowieka.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • EstadioOlimpico 1
  Tylko niemieccy POpoprańce są zdolni do takich wynaturzeń....
  Andreas Hendzel Trzeba by szukać w gronie mohero - katoli.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (22)
Pokaż więcej komentarzy (25)
Pokaż więcej komentarzy (25)
Pokaż więcej komentarzy (25)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×