MMA. Były mistrz KSW na deskach. Fernando Rodrigues rozbity przez debiutanta

Fernando Rodrigues Junior (12-6) daleki jest od swojej szczytowej formy. "Santo Forte" został znokautowany podczas gali w rosyjskim Soczi.

Maciej Szumowski
Materiały prasowe / kswmma.com
Były mistrz wagi ciężkiej KSW udał się w środę do Rosji, aby wystąpić podczas gali S-70: Plotforma Cup 2019. Jego rywalem został debiutujący w MMA, ale doświadczony w K-1 i sambo Kirił Korniłow (1-0).

MMA. Armia Fight Night 7. Gala w październiku w Lublinie

Stójka była główną bronią zawodnika Glory Kickboxing. Walkę na swoją korzyść reprezentant gospodarzy rozstrzygnął już w pierwszej rundzie. Po trzech minutach pojedynku powalił Brazylijczyka na deski i rozbił go w parterze. Sędzia przerwał pojedynek.

MMA. Do sieci trafiło nagranie z awantury McGregora w barze. Uderzył mężczyznę

Od czasu zdobycia pasa w walce z Karolem Bedorfem, Fernando Rodrigues Jr radzi sobie bardzo słabo. Trofeum stracił już w pierwszej obronie, kiedy zmierzył się z Marcinem Różalskim. Do tego doszły klęski przeciwko Michałowi Andryszakowi i Satoshiemu Ishiiemu. Zawodnik z Kraju Kawy wygrał w ostatnim czasie tylko z Jamesem McSweeneyem.

Czy Fernando Rodrigues Jr powinien dostać jeszcze szansę od KSW?