MMA. Przerażająca kontuzja na gali w Meksyku. Była gwiazda UFC złamała rywalce rękę (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / pearlgonzalez / Lilian Borja złamała rękę na gali Invicta FC
Instagram / pearlgonzalez / Lilian Borja złamała rękę na gali Invicta FC
zdjęcie autora artykułu

Podczas zawodów Invicta FC w Monterrey była wojowniczka UFC, Pearl Gonzalez, pokonała Lilian Borję. Po walce nie cieszyła się jednak z wygranej, ponieważ jej przeciwniczka odniosła makabryczną kontuzję.

W tym artykule dowiesz się o:

33-letnia Pearl Gonzalez (MMA 10-4) z USA odniosła zwycięstwo w pojedynku brazylijskiego jiu-jitsu z Lilian Borją na gali Invicta FC w Monterrey. Doświadczona Amerykanka, która w 2017 r. walczyła w UFC (więcej TUTAJ), po zakończeniu walki zakryła twarz rękami i uklękła na macie. Nie mogła patrzeć w kierunku rywalki, która doznała złamania ręki z przemieszczeniem.

Borja wyglądała na przerażoną i zszokowaną tym, co się stało. Po zawodach obserwatorzy gali zarzucili sztabowi medycznemu sportsmenki, że natychmiast nie przyszedł jej z pomocą.

Kiedy emocje już opadły, Borja skomentowała swój występ. - To była bardzo dobrze zastosowana dźwignia i tak musiało się to zakończyć... Nie zamierzam się jednak poddawać. To dla mnie cenne doświadczenie. Liczę już dni do powrotu na salę treningową. To będą tylko trzy tygodnie - podsumowała.

ZOBACZ: MMA. UFC. Weili Zhang chwali umiejętności Joanny Jędrzejczyk, ale wyżej ceni Rose Namajunas >>

Zobacz zakończenie walki Gonzalez vs Borja w Monterrey (Uwaga - drastyczne wideo!)

Źródło artykułu: