MMA. Ojciec Chabiba Nurmagomiedowa w śpiączce. "Jest w stanie krytycznym"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Valery Sharifulin\TASS  / Na zdjęciu: Abdulmanap Nurmagomiedow
Getty Images / Valery Sharifulin\TASS / Na zdjęciu: Abdulmanap Nurmagomiedow
zdjęcie autora artykułu

Abdulmanap Nurmagomiedow zapadł w śpiączkę. Ojciec mistrza wagi lekkiej UFC przebywa obecnie w moskiewskim szpitalu, a jego stan jest krytyczny.

W tym artykule dowiesz się o:

Wcześniej na łamach WP SportoweFakty informowaliśmy, że Abdulmanap Nurmagomiedow został przewieziony 3 maja z Machaczkały do moskiewskiego szpitala z powodu pogorszenia jego stanu zdrowia.

U ojca gwiazdy MMA pojawiły się problemy z sercem. Wcześniej trafił do szpitala w Dagestanie z podejrzeniem grypy i zapalenia płuc. Nie stwierdzono u niego jednak koronawirusa.

Rosyjski "Sport Express" donosi, że 57-latek, po przetransportowaniu do szpitala w Moskwie, został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Według słów przyjaciela rodziny Nurmagomiedowów, Islam Machaczewa, stan ojca mistrza UFC jest poważny.

- Jest w Moskwie, jest w stanie krytycznym - powiedział zawodnik wagi lekkiej. Machaczew dodał też, że rodzina nie może odwiedzić chorego.

Czytaj także: Mike Tyson pod wrażeniem występu Francisa Ngannou UFC 249. Tony Ferguson doznał złamania kości oczodołu

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online): Tomasz Narkun rozmawia z KSW o powrocie do klatki! "Jestem przymierzany do pierwszej gali"

Źródło artykułu: