Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

MMA. KSW podpisało umowę z największa telewizją sportową w Rosji

Tuż przed zbliżającą się galą KSW 53: Reborn lider europejskiego rynku MMA podpisał umowy z dwiema zagranicznymi stacjami telewizyjnymi.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
KSW Materiały prasowe / kswmma.com / KSW

Pierwsza z nich dotyczy praw do transmisji gal KSW przez Match TV, największą rosyjską telewizję sportową.

Należąca do Gazprom Media Holding stacja pokaże już najbliższe wydarzenie KSW i będzie je transmitować nie tylko w Rosji, ale również w Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie, Mołdawii, Tadżykistanie, Turkmenistanie, Uzbekistanie i na Białorusi.

Dzięki podpisanej umowie fani będą mogli zobaczyć gale KSW zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej stacji oraz w internecie.

ZOBACZ WIDEO: MMA. Michał Materla ma cel w KSW. "Nie jest to łatwa i krótka droga"

- Cieszę się, że kolejne kraje dołączają do wielkiej rodziny KSW - powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, komentując nowe umowy. - Nasi sąsiedzi zawsze byli dla nas bardzo atrakcyjnym rynkiem. Teraz przyszedł czas, aby regularnie zacząć przedstawiać markę KSW wśród wschodniej części Europy. Ale na tym nie poprzestajemy.

Druga umowa dotycząca praw telewizyjnych do transmisji gal KSW została podpisana z indonezyjskim koncernem medialnym Mola TV.

- Nasza działalności coraz częściej jest doceniana również w krajach Azji - stwierdził Lewandowski. - Zainteresowanie walkami w okrągłej klatce potwierdził indonezyjski holding, który będzie promował gale KSW w najbliższych latach.

Również w tym przypadku porozumienie o współpracy rozpocznie się wraz z galą KSW 53: Reborn, do której dojdzie już 11 lipca.

W głównych walkach wieczoru gali KSW 53: Reborn kibice zobaczą trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0, 4 KO, 4 Sub) a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego (20-8-1, 3 KO, 8 Sub), który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska (14-6, 5 KO, 3 Sub).

Galę KSW 53 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV w cenie 29 zł. 

Czytaj także:
Boks. Jarrell Miller ponownie przyłapany na dopingu
UFC on ESPN 12. Tanner Boser brutalnie znokautował Philipe Linsa (wideo)

Najbliższe KSW możesz obejrzeć TUTAJ!

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (1):
 • SlavicPride Zgłoś komentarz
  W Rosji, Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie, Mołdawii, Tadżykistanie, Turkmenistanie, Uzbekistanie i na Białorusi ludzie obejrzą w telewizji transmisję, a u nas
  Czytaj całość
  dalej PPV? Dobrze rozumiem?
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×