MMA. FEN 29. Marcin Naruszczka - Marko Radaković. Zapowiedź walki (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: zapowiedź walki Marcin Naruszczka - Marko Radaković
Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: zapowiedź walki Marcin Naruszczka - Marko Radaković
zdjęcie autora artykułu

Fight Exclusive Night opublikowało zapowiedź kolejnej walki, do której dojdzie podczas FEN 29. Marko Radaković (10-3) zmierzy się z Marcinem Naruszczką (19-9-2).

"Łowca głów" ma 30 lat i pochodzi z Serbii. Marko Radaković osiem z dziesięciu zawodowych pojedynków wygrał przed czasem. Sześciokrotnie nokautował swoich rywali. W trzeciej swojej walce pokonał decyzją sędziów gwiazdę KSW, Roberta Soldicia.

Następnie zanotował trzy kolejne zwycięstwa odniesione w pierwszych rundach. W 2018 roku zostawił w pokonanym polu Vedrana Soskana, kilka miesięcy później jego wyższość musiał uznać Ivan Vicić.

Marcin Naruszczka ostatnim razem w klatce FEN zameldował się podczas 24. edycji, kiedy to zremisował z Bartoszem Leśką. Wcześniej decyzją sędziów pokonał również Leśkę, z którym zmierzył się po raz pierwszy, również w Warszawie.

Gala FEN 29 odbędzie się 22 sierpnia w ostródzkim Amfiteatrze.

Zobacz zapowiedź:

Zobacz także: -> Boks. Dana White: Rozmawiamy z Floydem Mayweatherem na temat powrotu -> Babilon MMA 15. Ważna walka Daniela Skibińskiego. "Z tak wyjątkowym rywalem się nie mierzyłem"

Źródło artykułu: