MMA. Mateusz Gamrot rozchwytywany. Otrzymał oferty z UFC, Bellatora, PFL i innych organizacji

Mateusz Gamrot (17-0) ma w czym wybierać. Podwójny mistrz KSW, po rozwiązaniu kontraktu z polską federacją, otrzymał oferty ze wszystkich stron świata. Propozycję złożyły mu m.in. UFC, Bellator, PFL czy One Championship.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mateusz Gamrot WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
Gamrot 1 września poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest wolnym zawodnikiem. 29-latek oznaczył w swoim poście wszystkie liczące się organizacje MMA na świecie. Szybko otrzymał odpowiedź od każdej z nich.

"Gamer" w programie "Oktagon Live" zdradził, że otrzymał oferty z UFC, ONE Championship, Absolute Championship Akhmat, Bellatora, PFL oraz KSW. Niepokonany zawodnik swój wybór ogłosi w najbliższych tygodniach. Największe szanse na angaż Gamrota ma oczywiście Ultimate Fighting Championship - potentat w światowym MMA.

Reprezentant poznańskiego Czerwonego Smoka ma za sobą pracowity okres. W odstępie sześciu tygodni stoczył dwie walki. Najpierw, na KSW 53, Polak mocno porozbijał Normana Parke'a, efektownie kończąc trylogię z Irlandczykiem z Północy. Następnie, na KSW 54, Mateusz Gamrot na pełnym dystansie wypunktował Mariana Ziółkowskiego.

Gamrot zawodowo walczy w MMA od 2013 roku. Trzy lata później zdobył on mistrzowski pas KSW w wadze lekkiej, a w 2018 roku został również mistrzem kategorii piórkowej.

Zobacz także:
-> GROMDA 2. Wyniki gali. Mateusz Kubiszyn zwycięzcą turnieju
-> Babilon MMA 15. Daniel Skibiński - Kirill Medvedovski. "Skiba" coraz bliżej UFC

ZOBACZ WIDEO: GROMDA 2. Kobiety będą walczyć na gołe pięści? Mateusz Borek zdradził plany na kolejną galę
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×