MMA. KSW 55. Bukmacherzy: Damian Stasiak pokona debiutującego Patryka Surdyna

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: walka Antun Racić - Damian Stasiak
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: walka Antun Racić - Damian Stasiak
zdjęcie autora artykułu

Zdaniem analityków były pretendent do tytułu KSW w wadze koguciej, Damian Stasiak (11-7), pokona debiutującego w organizacji Patryka Surdyna (5-0).

W tym artykule dowiesz się o:

"Webster" w swoim pierwszym występie w KSW od razu stanął do walki o pas dywizji do 135 funtów. Damian Stasiak na gali KSW 51 w chorwackim Zagrzebiu spotkał się z faworytem lokalnej publiczności, Antunem Raciciem.

W swojej karierze karateka walczył dla takich organizacji jak UFC, ACB, BAMMA, M-1 oraz RWC.

Patryk Surdyn na KSW 55 po raz pierwszy postawi swoją stopę w klatce Konfrontacji Sztuk Walki. Łomżanin rozpoczął karierę w 2016 roku i od tamtej pory jest niepokonany w zawodowym MMA. Po wygranej przez trójkąt nogami w debiucie, kolejne dwa zwycięskie pojedynki zaprowadziły Surdyna do walki o tytuł mistrzowski organizacji Armia Fight Night.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Czy Mamed Chalidow lubi Scotta Askhama? Szczere słowa gwiazdy KSW!

Reprezentant Fight Club Łomża już w pierwszej odsłonie odklepał duszeniem zza pleców Jurija Bosija. Na kolejnej gali obronił wcześniej zdobyty tytuł, tym razem nokautując już w 26. sekundzie innego czołowego Polaka w tej kategorii wagowej, Sylwestra Millera.

W kursach bukmacherskich faworytem pojedynku jest były zawodnik UFC. Kurs na jego triumf wynosi w przybliżeniu 1.4, natomiast w razie wygranej czempiona Armia Fight Night przelicznik wskazuje 3. Oznacza to, że przy stawce 100 złotych za Stasiaka zarobi się ok. 25 zł, a za Surdyna ok. 160 zł.

W walce wieczoru gali KSW 55 w łódzkiej Wytwórni o pas kategorii średniej zmierzą się Mamed Chalidow i Scott Askham. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie pay per view. Szczegółową relację z imprezy przeprowadzi serwis WP SportoweFakty. Początek o godzinie 20:00.

Zobacz także: -> MMA. Christian Eckerlin nowym zawodnikiem KSW -> MMA. Albert Durajew odszedł z KSW. Chce walczyć w UFC -> MMA. KSW 55. Wyniki ważenia. Scott Askham i Mamed Chalidow w limicie -> Boks. Awans Krzysztofa Włodarczyka w rankingu IBF

Źródło artykułu: