MMA. Gwiazda nie wystąpi na gali Marcina Najmana
Ewa Piątkowska miała być jedną z gwiazd gali MMA-VIP organizowanej przez Marcina Najmana. Zawodniczka musiała się jednak wycofać z powodu kontuzji.Jego ostatnim rywalem w karierze ma zostać najbardziej znany taksówkach w Polsce - Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień. To jednak nie wszystko, bo podczas imprezy dojdzie też do innych walk.
Jedną z gwiazd miała być Ewa Piątkowska. Jednak zawodniczka wycofała się. "Niestety na gali MMA-VIP wystąpię tylko w studiu. Na sparingu doznałam kontuzji, której nie wyleczę całkowicie w 3 tygodnie. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i do zobaczenia 13 lutego!" - napisała na Instagramie.
Marcin Najman ma szukać zastępstwa za Piątkowską. Na razie wiadomo, że Izabela Badurek powalczy z Mellony Geugjes, a poza tym Maciej Rekowski z Patrykiem Kowollem, Mateusz Kisiel z Sebastianem Troniną, Adrian Cios z Tomaszem Dzikiem i Przemysław Opalach z Mateuszem Janikiem.
Czytaj też:
MMA. Rafał Lewoń i Piotr Walawski wracają do FEN. Zmierzą się 20 lutego
MMA. UFC 257. Znamy zarobki McGregora! To gigantyczna suma
ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tego talentu Chalidowa nie znaliśmy. Co za umiejętności!
-
Tomek z Bamy Zgłoś komentarz
Marcin ma ginekomastie,wiec moze zastapic Piatkowska;) -
FAN SPEEDWAYA nr 1 Zgłoś komentarz
BOZE!!! JAKA "GALA NAJMANA"??? CHYBA SRACZ NAJMANA!!! NAJMAN TO PROSTAK I PODŁY TYP,SZUJA I ZERO MÓZGU! -
--iki-- Zgłoś komentarz
Marcin powinien zrobic konkurencje dla fame mma