EFM SHOW. Dawka MMA na najwyższym poziomie już 9 kwietnia w usłudze PPV!

Różański, Pasternak, Szostak, Słodkiewicz i inni. Gala EFM SHOW, w której wystąpią, odbędzie się 9 kwietnia. Dostęp do niej można wykupić poprzez platformę PPV. Między innymi w usłudze WP Pilot.

Artur Mazur
Artur Mazur
Maciej Różański Materiały prasowe / EFM / Na zdjęciu: Maciej Różański
Czym jest EFM SHOW? W piątek otwiera się zupełnie nowy rozdział w historii polskiej sceny MMA. Już 9 kwietnia w oktagonie staną naprzeciwko siebie zarówno znane sportowe twarze, jak również młodzi zawodnicy. Wszystko to złoży się na Galę EFM SHOW, podczas której jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć!

Wszystko to, co publiczność ceni sobie w widowisku sportowym, czyli wielkie emocje, show i rozrywkę, będziecie mieli w nadmiarze! Znakiem jakości wydarzenia jest sam Michał Materla - jeden z najbardziej znanych fighterów w Polsce, który został inwestorem i twarzą Federacji EFM SHOW.

EFM SHOW - kto walczy?

Wielkie emocje towarzyszyć będą starciu Co-main Event, czyli Daniela "Skiby" Skibińskiego oraz Irlandczyka Johna Michaela Sheila. W formule Super Fight zmierzą się Akop Szostak oraz Radosław Słodkiewicz.

ZOBACZ WIDEO: Michał Materla mówi o kulisach rozstania z KSW. Opowiada o ambitnych planach EFM SHOW

Na Main Event EFM SHOW rachunki wyrównają mający walczyć już jakiś czas temu, Michał Pasternak i Maciej Różański.

Co więcej, w formule Cage Box, czyli w najmniejszym ringu świata mierzącym 3x3 metry, rywalizować będą z kolei Piotr Wołowik z Szymonem Broncelem, a także Michał Mazur z Bartoszem Szachtą.

EFM CHALLENGE SHOW, czyli droga do poznania fighterów

O wprowadzenie odpowiedniego nastroju przed walką organizatorzy zadbali dzięki czteroodcinkowemu programowi EFM CHALLENGE SHOW, który emitowany jest na kanale YouTube. Wybrani fighterzy zestawieni zostali w cztery drużyny, które poprzez ekstremalne wyzwania rywalizują o punkty. Ta drużyna, która finalnie uzbiera najwięcej punktów, wygra dodatkowe 100 000 złotych do podziału. Kapitanami zostali Mała Ania z Warsaw Shore, Alan Andersz, Robert Pasut z Abstrachuje i Jongmen.

Ostatni challenge odbędzie się podczas Gali EFM Show 9 kwietnia. Za każdą zwycięską walkę zawodnicy dopiszą punkty do kont swoich zespołów.

Kiedy odbędzie się gala?
Gala EFM SHOW odbędzie się w piątek 9 kwietnia. Start już o godzinie 18:00.

EFM SHOW dostępne przez PPV

Wszystkie starcia podczas Gali 9 kwietnia będziecie mogli obejrzeć dzięki platformie streamingowej PPV. Dostęp można wykupić na stronie pilot.wp.pl lub efmshow.pl

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK - MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK - RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:

DANIEL "SKIBA" SKIBIŃSKI - JOHN MICHAEL SHEIL

CAGE BOX

PIOTR WOŁOWIK - SZYMON BRONCEL
MICHAŁ MAZUR - BARTOSZ SZACHTA

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA - PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV - IGOR MICHALISZYN
TOMASZ JANISZEWSKI - MAREK SAMOCIUK
TUOMAS GRONVALL - MARCIN MALESZEWSKI
JOSE TORRES - GIORGI ESIAVA
MAGDALENA LOSKA - KAYLEE VOS
OLEKSII POLISCHUCK - ISLAM MAYRASULTANOV

CAGE K1:
DANIEL ILIEV - DAMIAN OSTĘP

Zobacz także:
Wyniki ważenia przed EFM Show
Materla o ambitnych planach EFM Show

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×