MMA. UFC Vegas 24. Walka odwołana w ostatniej chwili. "Poczułem, jak drętwieje mi ręka"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Walka Klose - Stephens na UFC Vegas 24 została odwołana
Twitter / / Walka Klose - Stephens na UFC Vegas 24 została odwołana
zdjęcie autora artykułu

Podczas gali UFC Vegas 24 komentatorzy poinformowali, że jeden z głównych pojedynków wydarzenia, pomiędzy Drakkarem Klose a Jeremym Stephensem, został odwołany. Jeden z zawodników trafił do szpitala.

W tym artykule dowiesz się o:

Klose został kontuzjowany. Urazów doznał... na oficjalnej ceremonii ważenia. Po odepchnięciu go przez Jeremy'ego Stephensa zawodnik z Michigan skarżył się na szereg dolegliwości i trafił do szpitala.

"Po tym, jak zostałem popchnięty przez Jeremy'ego podczas ważenia, natychmiast poczułem, jak drętwieje mi ręka i zaciska się szyja [...] Dziś rano obudziłem się z bólem głowy, nudnościami i jedyną rzeczą, która sprawiła, że ​​poczułem się lepiej, było leżenie w ciemności. UFC dało mi lekarstwa i odpoczywałem przez kilka godzin, zanim wstałem i zwymiotowałem. Wtedy właśnie zadzwoniliśmy do lekarza UFC i on podjął decyzję o wysłaniu mnie do szpitala. Przepraszam wszystkich, którzy byli podekscytowani tą walką. Próbowałem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pozostać w tej walce, ale te kwestie są poza moją kontrolą" - napisał Drakkar Klose w oświadczeniu zamieszczonym na Twitterze.

UFC będzie chciało doprowadzić do walki Stephens - Klose w jak najszybszym terminie. Starcie miało poprzedzić pojedynek wieczoru gali w Las Vegas między Robertem Whittakerem a Kelvinem Gastelumem. W karcie wstępnej szybkiej porażki doznał Bartosz Fabiński.

Zobacz także:

Wielkie MMA w TVP Sport. Stacja nabyła prawa do gal dużej organizacji Mistrz szykuje się do walki. Duże wzmocnienie w EFM SHOW

ZOBACZ WIDEO: Michał Materla mówi o kulisach rozstania z KSW. Opowiada o ambitnych planach EFM SHOW

Źródło artykułu: