Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Mistrz szykuje się do walki. Duże wzmocnienie w EFM SHOW

Jeden z najbardziej znanych zawodników muay thai i kickboxingu, amatorski mistrz świata K-1, a także organizacji FEN i DSF dołącza do EFM SHOW. Radosław Paczuski szykuje się do walki w czerwcu.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Radosław Paczuski zawalczy na gali EFM SHOW 2 Materiały prasowe / Radosław Paczuski zawalczy na gali EFM SHOW 2
Paczuski jako pierwszy w historii sięgnął po pasy dwóch najważniejszych organizacji promujących kickboxing w Polsce. Był członkiem kadry narodowej tego sportu, a na polu krajowym i międzynarodowym zdobył wiele medali. Ma swój własny klub, w którym fighterzy trenują między innymi krav-magę, boks czy MMA.

Radosław Paczuski do tej pory w formule MMA stoczył trzy walki. Pokonał Jarosława Lecha, Damiana Ostępa oraz Daniela Płonkę (dwie z nich wygrał przez KO). W K-1 ma za sobą dwanaście walk. Triumfował w ostatnich dziesięciu z nich.

Kibice będą mogli zobaczyć Radosława Paczuskiego podczas drugiej gali organizowanej przez EFM SHOW 5 czerwca w Bułgarii. Dla polskich widzów wydarzenie będzie dostępne w systemie PPV.

ZOBACZ WIDEO: Są bonusy po gali KSW 59. Takiej sytuacji jeszcze nie było!

Z kim zawalczy Paczuski? Jego przeciwnika poznamy już podczas pierwszego wydarzenia - 9 kwietnia. Galę w systemie PPV transmitować będzie WP Pilot.

EFM SHOW to najlepsze emocje i najlepsze show w Polsce - to gwarantuje między innymi Michał Materla, który został jednym z głównych inwestorów organizacji.

Podczas jednego wieczoru EFM SHOW odbędzie się aż trzynaście walk. Na widzów czeka moc sportowych atrakcji, które zapewni między innymi rywalizacja extra fight, czyli walki w najmniejszej klatce na świecie do upadłego!

WP Pilot jako pierwszy umożliwił zakup dostępu do gali EFM SHOW. Można go nabyć w dwóch opcjach: z dostępem do kanału z galą w płatności jednorazowej oraz z dostępem do kanału z galą EFM SHOW oraz 46 kanałami z pakietu Starter Plus w przypadku włączenia subskrypcji.

Zobacz także:
-> MMA. Jan Błachowicz zabrał głos w sprawie walki Polaka o pas
-> Znamy pierwszych bohaterów KSW 60! Gala już w kwietniu

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania. 

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×