KSW 60. De Fries brutalnie rozbił poprzedniego Polaka! Sędzia musiał to przerwać [WIDEO]

W KSW nadal nie ma mocnego na Philipa De Friesa. Anglik, który od trzech lat dzierży mistrzowski pas w wadze ciężkiej, pokonał już czterech Polaków. W ostatniej walce o sile jego uderzeń przekonał się Michał Kita. Twarz "Masakry" mówiła wszystko.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Philip De Fries brutalnie rozbił Michała Kitę na KSW 57 Facebook / Philip De Fries brutalnie rozbił Michała Kitę na KSW 57

Pojedynek De Friesa z Kitą był walką wieczoru gali KSW 57 w grudniu 2020 roku. Weteran polskiego MMA ambitnie stawiał twardy opór Anglikowi, ale ciosy rywala siały spustoszenie w klatce, a przede wszystkim na twarzy "Masakry".

Już pod koniec pierwszej rundy nad lewym okiem Kity pojawiła się duża opuchlizna. W drugim starciu Anglik bezlitośnie dokończył dzieła zniszczenia - sprowadził walkę do parteru i serią mocnych uderzeń zmusił sędziego do przerwania pojedynku.

Zobacz:

A tak prezentowała się twarz Michała Kity po walce.

Philip De Fries na KSW 60 stanie do piątej obrony tytułu mistrzowskiego mierząc się w rewanżu z Tomaszem Narkunem. W pierwszym pojedynku, w marcu 2019 roku na KSW 47, Anglik pokonał Polaka jednogłośną decyzją sędziów.

Gala KSW 60 będzie dostępna na żywo 24 kwietnia w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych, a także na KSWTV.com i Ipla.tv w cenie 40 zł. Szczegółowa relacja z wydarzenia na WP SportoweFakty.

Zobacz także:
Ta walka Błachowicza byłaby hitem
Znamy szczegóły kolejnego starcia McGregora

ZOBACZ WIDEO: Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC po fatalnej kontuzji. "To nie będzie pożegnalna walka"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×