KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Trwa zamieszanie po walce Normana Parke'a z "Don Kasjo". Jest kolejna odsłona!

Kasjusz Życiński nie składa broni po sobotniej walce z Normanem Parkem na gali Fame MMA 10. Popularny "Don Kasjo" nie zgadza się z werdyktem sędziów punktowych i poczynił już konkretne kroki.
Artur Mazur
Artur Mazur
Życiński i Parke tuż przed ogłoszeniem werdyktu na Fame MMA 10 Materiały prasowe / Fame MMA / Życiński i Parke tuż przed ogłoszeniem werdyktu na Fame MMA 10

- "Don Kasjo" złożył już protest po sobotniej walce z Normanem Parkem. Miał do tego prawo i z tego prawa skorzystał. Teraz słuszność odwołania Kasjusza ocenią sędziowie, którzy w najbliższych dniach rozpatrzą wniosek - potwierdza w rozmowie z nami Krzysztof Rozpara, prezes Fame MMA.

Starcie Polaka z Irlandczykiem było walką wieczoru jubileuszowej gali Fame MMA. Na zwycięzcę czekała kilogramowa sztabka złota. Pojedynek odbył się na zasadach boksu w limicie do 83 kg i został zakontraktowany na pięć rund po trzy minuty.

Po pełnym dystansie sędziowie nie mieli wątpliwości i wskazali na zwycięstwo Parke'a, który również w oczach wielu ekspertów i fanów MMA zaprezentował się lepiej. W kwestii werdyktu podzielone jest natomiast środowisko bokserskie. Sędzia Leszek Jankowiak i Andrzej Kostyra wypunktowali zwycięstwo Polaka, zaś Michał Koper z RingPolska.pl twierdzi, że górą był Parke.

Tuż po pojedynku oliwy do ognia dolali współwłaściciele Fame MMA. Michał "Boxdel" Baron i Wojciech Gola zapowiedzieli w klatce, że... sami złożą protest po decyzji sędziów.

Po fali krytyki w sieci "Boxdel" przeprosił za niestosowne słowa, a sama organizacja zapowiedziała w mediach społecznościowych, że "decyzja sędziowska jest ostateczna". Broni nie składa jednak "Don Kasjo", czego dowodem jest złożony protest.

Zobacz także:
KSW obniża cenę za subskrypcję PPV
Włodarczyk ma walczyć o pas

ZOBACZ WIDEO: Joanna Jędrzejczyk o Janie Błachowiczu: Sukces rodzi sukces

Kto wygrał walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×