KSW 62. Zobacz najlepsze nokauty i poddania bohaterów gali [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Szymon Kołecki znokautował Damiana Janikowskiego na KSW 52
Facebook / Szymon Kołecki znokautował Damiana Janikowskiego na KSW 52
zdjęcie autora artykułu

Bohaterowie KSW 62 mają na koncie łącznie aż 99 nokautów i 34 poddania! Polska organizacja zaprezentowała te najciekawsze, które wydarzyły się w klatce lub ringu podczas poprzednich gal.

W karcie walk KSW 62 jest 9 pojedynków, z których kilka zapowiada się znakomicie. Kibice mogą oczekiwać mocnych wymian ciosów w większości z nich, ale nokautem pachnie zwłaszcza w starciach Michała Michalskiego z Adrianem Bartosińskim czy Artura Sowińskiego z Sebastianem Rajewskim.

Ciężkich bomb w stójce można spodziewać się w konfrontacji Tomasza Sarary z Filipem Bradariciem. Krakowianin, mający za sobą sukcesy w kickboxingu, zadebiutuje w MMA.

Nie można też zapominać o zawodnikach lubujących się w poddaniach. Świetnymi grapplerami są m.in. Bruno Santos czy Marcin Krakowiak.

Zobacz najlepsze nokauty i poddania bohaterów KSW 62:

Gala KSW 62 odbędzie się w sobotę w studiu telewizyjnym w Warszawie. Wydarzenie będzie można zobaczyć w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych, a także na KSWTV.com i Ipla.tv w cenie 40 zł. Początek o 20.00. Szczegółowa relacja na WP SportoweFakty.

Czytaj także: Karolina Kowalkiewicz zawalczy na UFC 265! Znamy jej rywalkę KSW 62. Michał Michalski poznał rywala. Zwycięzca będzie blisko walki o pas

Źródło artykułu: