Wielka gwiazda wystąpi w KSW?! "Chciałbym, żebyś dla mnie walczył"

To może być prawdziwa bomba w świecie MMA! Współzałożyciel KSW, Maciej Kawulski, w podcaście "Leśnodorski i Żurnalista w trójkącie towarzyskim", umówił się na spotkanie z Jarosławem "pashaBiceps" Jarząbkowskim ws. jego występu w oktagonie.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Jarosław Jarząbkowski po treningu Instagram / instagram.com/pashabiceps/ / Jarosław Jarząbkowski po treningu
Jeden z najlepszych graczy w historii e-sportu Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski może wkrótce zadebiutować w MMA. Polski zawodowy gracz w Counter-Strike od dawna trenuje mieszane sztuki walki i wydaje się być poważnie zainteresowany występem w oktagonie.

Do pierwszej rozmowy między Jarząbkowskim i Maciejem Kawulskim doszło podczas podcastu "Leśnodorski i Żurnalista w trójkącie towarzyskim". Były właściciel Legii Warszawa w samych superlatywach przedstawiał "pashęBicepsa" przed współzałożycielem KSW.

"To Pudzian ze świata e-sportu. Jest totalnym freakiem sportowym. Trenuje sztuki walki i jest najsłynniejszym e-sportowcem na świecie. Ma 34 lata i poziom jego wytrenowania jest na poziomie topowych sportowców. Poświęca na to 6-7 godzin (...) Po Lewandowskim to najpopularniejszy polski sportowiec na świecie" - mówił Leśnodorski.

ZOBACZ WIDEO: KSW 63. Największy hit w historii KSW?! Chalidow zdradza co powiedział mu Soldić

"Mam nawet pomysł na walkę" - przyznał Kawulski, który od razu pytał o wagę Jarząbkowskiego (ok. 95 kg). Podczas podcastu doszło nawet do telefonicznej rozmowy między stronami. "Chciałbym, żebyś dla mnie walczył" - powiedział współzałożyciel KSW i umówił się z e-sportowcem na kawę.

Jarząbkowski ma olbrzymią rzeszę fanów na całym świecie. Tylko na Instagramie obserwuje go ponad 630 tys. fanów. Dla porównania, Mariusz Pudzianowski czy Iga Świątek do tej pory zgromadzili ok. 460 tys. obserwujących.

Czytaj też:
-> Hitowa walka z Pudzianowskim dojdzie do skutku? KSW prowadzi rozmowy
-> EFM SHOW 2. Zadyma na ważeniu! Parke i Jewtuszko nie wytrzymali [WIDEO]

Chciał(a)byś zobaczyć "pashęBicepsa" w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×