Hitowa walka z Pudzianowskim dojdzie do skutku? KSW prowadzi rozmowy

Kilka tygodniu temu Mariusz Pudzianowski był poważnie przymierzany do walki bokserskiej z Hafthorem Bjornssonem. Ostatecznie negocjacje spaliły na panewce. KSW chce jednak doprowadzić do pojedynku "Pudziana" z Islandczykiem.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mariusz Pudzianowski YouTube / KSW / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
Bjornsson, znany jest z roli "Góry" w serialu "Gra o tron", zmierzy się ostatecznie z Devonem Larratem w walce wieczoru gali Core Sports Fight Night 3, 18 września w Dubaju (dowiedz się więcej >>>).

Dlaczego organizatorzy wydarzenia zrezygnowali z usług "Pudziana". Pięciokrotny mistrz świata siłaczy okazał się dla nich za drogi. "Mogę wam powiedzieć, że dla KSW i Polsatu to nie fortuna. A w biznesie nie ma sentymentów" - skomentował 44-latek.

Czy do pojedynku Islandczyka z Polakiem dojdzie w KSW? Głos w tej sprawie zabrał Martin Lewandowski, który w rozmowie z Polsatem Sport wyjawił, że jego organizacja prowadzi rozmowy z Hafthorem Bjornssonem.

ZOBACZ WIDEO: KSW 63. Soldić o rozmowie z Chalidowem i kolejnej walce. "To moja rutyna"

Sęk w tym, że 32-latek nie ma żadnego doświadczenia w MMA, a "Pudzian" rywalizuje w mieszanych sztukach walki już niemal 11 lat. Czy takie zestawienie miałoby sens?

Mariusz Pudzianowski wygrał trzy ostatnie pojedynki w KSW. 5 czerwca okazał się lepszy od Łukasza Jurkowskiego. Wcześniej przed czasem pokonał Erko Juna i Nikolę Milanovicia.

Zobacz także:
To była egzekucja. Tak wyglądała ostatnia walka Roberto Soldicia w KSW [WIDEO]
Kolejny hit w UFC! Pogromca McGregora z mistrzowską szansą

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×