Pas KSW zostanie w Polsce? Walka Przybysz - Santos okiem bukmacherów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Sebastian Przybysz
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Sebastian Przybysz
zdjęcie autora artykułu

Po raz pierwszy w historii KSW walką wieczoru gali będzie starcie w kategorii koguciej. W łódzkiej Atlas Arenie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego stanie Sebastian Przybysz. W jego spotkaniu z Bruno Santosem jest wyraźny faworyt.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentant Mighty Bulls Gdynia dzierży pas KSW od 20 marca tego roku, kiedy po pasjonującej batalii zrewanżował się Antunowi Raciciowi. "Sebić" zasilił szeregi KSW w 2018 roku. Od tamtej pory wygrał pięć z sześciu pojedynków.

W starciu z młodszym Brazylijczykiem Sebastian Przybysz jest faworytem bukmacherów. Kurs na jego zwycięstwo oscyluje w granicach 1.5, gdy w przypadku Santosa sięga nawet 2.5.

"Gafanhoto" w Łodzi po raz drugi dostąpi szansy zdobycia mistrzowskiego pasa w kategorii do 61 kg. Wcześniej, w grudniu 2020 roku, musiał uznać wyższość Racicia. Następnie odbudował się wygraną z Pawłem Polityłą na lipcowym KSW 62.

Gala KSW 64 będzie transmitowana w systemie PPV. Szczegółową relację z wydarzenia przeprowadzą WP SportoweFakty. Początek o 20.00.

Zobacz także: "Klatka po klatce". Daniel Rutkowski zadebiutuje w KSW! "Przychodzi czas, w którym trzeba zrobić krok dalej" Rutkowski zdradza dlaczego odszedł z zapasów. "To mi zapewni lepsze życie"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Rębecki lepszy od Gamrota i Helda? "Powiedziałem to w euforii. To nasza największa perełka"

Źródło artykułu: