Gala FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław dostępna w WP PILOT

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Szymon Bajor
Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Szymon Bajor
zdjęcie autora artykułu

27 listopada o godzinie 19:00 rozpocznie się transmisja gali FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław. Użytkownicy WP PILOT jako jedyni kupując dostęp do gali otrzymają także możliwość oglądania ponad 50 kanałów TV przez miesiąc.

Tego wieczoru dojdzie do starcia o tymczasowy pas w kategorii ciężkiej: Szymon Bajor podejmie Bartosza Szewczyka. O emocje widzów zadbają też Mateusz Rębecki, Cezary Oleksiejczuk i Dominik Zadora.

Dostęp do Gali FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław i Pakiet Starter Plus na 30 dni wyniesie 35 zł w WP PILOT.

- Od kilku lat nieustannie rozwijamy ofertę płatnych wydarzeń sportowych (Pay Per View). Po transmisjach gal EFM, ACA czy Kick Boxing Night proponujemy teraz użytkownikom WP Pilota niezwykle pasjonującą galę bokserską z udziałem kluczowych zawodników FEN 37 i jednocześnie prawie 50 kanałów telewizyjnych. Tak by po niezwykle intensywnym wydarzeniu sportowym, nasi abonenci, mogli uspokoić sportowe emocje, oglądając kanały TV na dowolnych urządzeniu i w dowolnym miejscu - mówi Marcin Malicki, Prezes WP Pilot.

ZOBACZ WIDEO: Niewiarygodny nokaut na Białorusi. Takie skończenia to rzadkość!

W sobotę, 27 listopada od godziny 19:00 we wrocławskiej hali Orbita odbędzie się 37 gala FEN: ENERGA Fight Night Wrocław. Fani sztuk walki zobaczą aż 10 pojedynków w klatce. Walką wieczoru będzie starcie o tymczasowy pas w kategorii ciężkiej. Powalczą o niego były mistrz PLMMA w wadze ciężkiej Szymon Bajor (22-9, 10 KO) i Bartosz Szewczyk (3-0, 3 KO), który zastąpił kontuzjowanego Adama Wieczorka. W drugiej mistrzowskiej walce niepokonany w FEN Mateusz "Chińczyk" Rębecki (13-1, 8 KO) zmierzy się z debiutujący pod szyldem FEN, zwycięzcą ostatnich siedmiu starć, Arkadiyem Osipyanem (7-2, 3 KO). Stawką tego pojedynku będzie należący do Polaka pas kategorii lekkiej. Rękawice skrzyżują także Dominik Zadora z Anatolijem Hunanyanem o pas mistrzowski w kategorii półśredniej. Cezary Oleksiejczuk podejmie natomiast Aiguna Akhmedova, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii do 77 kilogramów. WP Pilot dostępny jest obecnie na takich systemach i urządzeniach jak Android, iOS, Tizien, na LG Smart TV, Samsung tv, Android TV, Chromcast. Fire TV będzie kolejną platformą, na której dostępna będzie aplikacja z dostępem na żywo do ponad 120 kanałów TV.

WP Pilot to nie tylko unikalna platforma TV w świecie wirtualnym z bogatą ofertą kanałów telewizyjnych, ale to także miejsce dla prawdziwych kibiców sportowych. Tutaj spotykają się fani piłki nożnej, F1, żużla, futsalu czy sportów walki. W WP Pilot dostępne są kanały sportowe grupy Eleven Sports. WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV i Samsung Smart TV oraz na platformę Android TV. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w październiku 2021 roku z WP Pilot korzystało 2,1 mln Polaków.

OGLĄDAJ SPORT W WP PILOT Czytaj także: Emocje gwarantowane. Łowca bonusów kontra niepokonany "Dynamit" zmierzą się na KSW 65 Tymex Boxing Night 19. Damian Jonak: chcę zmazać plamę po krzywdzącej porażce

Źródło artykułu: