KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Nowy pomysł Najmana! Chce zorganizować galę MMA w ośrodku prywatnym

- Nie ma takiej możliwości, aby gala MMA-VIP 4 się nie odbyła - powiedział Marcin Najman w opublikowanym filmie, po tym jak burmistrz Wielunia zerwał umowę na wynajem hali. Wygląda na to, że były pięściarz nie ma zamiaru się wycofywać.

MB
Marcin Najman i Paweł Okrasa YouTube / Marcin Najman i Paweł Okrasa
Marcin Najman ma coraz większy problem z organizacją gali MMA-VIP 4. Wszystko po tym jak prezes organizacji ogłosił trzy tygodnie temu, że ta rozpoczyna współpracę ze znanym gangsterem Andrzejem "Słowikiem" Zielińskim.

Od tego czasu, po działaniach Krzysztofa Stanowskiego, z federacji odeszło większość sponsorów. Dodatkowo czwarta edycja gali nie może znaleźć miejsca, w którym wydarzenie się odbędzie. Po Kielcach przyszła pora na Wieluń.

Przez kilka dni burmistrz Paweł Okrasa niezłomnie podkreślał, że MMA-VIP 4 dojdzie do skutku właśnie w jego mieście. W piątek poinformował jednak, iż umowa pomiędzy stronami została rozwiązana.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: "Jest ogień!". Internauci oczarowani pokazem Kowalkiewicz

Powodem były pogróżki w internecie skierowane właśnie w stronę rodziny samorządowca. Marcin Najman kilka godzin po decyzji opublikował film, w którym zapowiedział, że mimo wszystko gala się odbędzie.

- Zapewniam was, że się z tej decyzji nie wycofam. Gala MMA-VIP 4 odbędzie się piątego marca. W obiektach prywatnych z publicznością, jeżeli będą tego typu działania, że rodzina będzie zastraszana, to oczywiście nie będę narażał właścicieli i wtedy zrobimy galę w ośrodku prywatnym, bez publiczności, tylko w systemie PPV - powiedział.

- Nie ma takiej możliwości, aby gala MMA-VIP 4 się nie odbyła. Nie ma takiej możliwości, abym wycofał się ze swoich decyzji, które podjąłem. Nikt nie będzie mi zarzucał kogo mogę zatrudnić i kogo nie mogę. Te kwestie należą tylko do mnie - dodał.

Wygląda więc na to, że Marcin Najman nie podda się i będzie chciał za wszelką cenę przeprowadzić galę MMA-VIP 4. Może mieć jednak problem, ponieważ opinia publiczna mocno krytykuje jego działania.

Zobacz też:
"Na tym polega absurd tej sytuacji". Promotor zażenowany konfliktem Najmana i Stanowskiego
Radni Wielunia zagłosowali. Co zrobi burmistrz, co z galą MMA VIP 4?

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (10)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×