KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Burmistrz Wielunia zmienił decyzję ws. gali MMA-VIP!

Wygląda na to, że Marcin Najman musi szukać nowej lokalizacji swojej gali MMA-VIP 4. Radiowa Trójka w mediach społecznościowych poinformowała, że burmistrz Paweł Okrasa zmienił decyzję i w Wieluniu nie dojdzie do zaplanowanego wydarzenia.

MB
W kółku: Marcin Najman, w tle: Krzysztof Stanowski i burmistrz Wielunia Paweł Okrasa YouTube / W kółku: Marcin Najman, w tle: Krzysztof Stanowski i burmistrz Wielunia Paweł Okrasa

Wieluń był na ustach całej Polski w ostatnich dniach. Wszystko z powodu gali MMA-VIP 4, która miała zostać tam zorganizowana. Ta właśnie federacja freak-fight współpracuje z Andrzejem Zielińskim, ps. Słowik, w przeszłości jednym z szefów mafii pruszkowskiej.

Mimo licznych protestów i nacisków ze strony opinii publicznej Paweł Okrasa nie zmieniał decyzji. Stało się to dopiero, gdy w Internecie padły pogróżki w kierunku jego najbliższej rodziny. Burmistrz powiedział o tym podczas piątkowej rozmowy z Radiem Łódź.

- Mam nadzieję, że ci cyberprzestępcy zostaną ukarani. Nie może być tak, że dzieci osób publicznych są atakowane, szarga się ich opinię. Dobro moich najbliższych jest dla mnie najważniejsze. Nawet za cenę złamania kręgosłupa zasad politycznych. Zrobię wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo rodzinie - stwierdził samorządowiec.

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że Paweł Okrasa rozwiązał umowę z federacją Marcina Najmana. Potwierdzili ją m.in. posłanka Joanna Lichocka czy Dominik Drzazga burmistrz Złoczewa, miasta oddalonego o 25 kilometrów od Wielunia.

"W Wieluniu nie będzie imprezy firmowanej przez dawny 'Pruszków'. Została odwołana przez burmistrza Pawła Okrasę - podała Radio Trójka. Bardzo dziękuję Krzysztofowi Stanowskiemu! Ale też dzięki za działania mieszkańcom, wojewodzie Tobiaszowi Bocheńskiemu, kolegom parlamentarzystom i samorządowcom Wielunia" - napisała Lichocka.

"Gala MMA - VIP 4 odwołana przez Burmistrza Pawła Okrasę" - krótko poinformował Drzazga.

Zobacz też:
"Na tym polega absurd tej sytuacji". Promotor zażenowany konfliktem Najmana i Stanowskiego
Radni Wielunia zagłosowali. Co zrobi burmistrz, co z galą MMA VIP 4?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: "Jest ogień!". Internauci oczarowani pokazem Kowalkiewicz
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (36)
Zobacz więcej komentarzy (14)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×