WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Zobacz drużynę
 • Zobacz drużynę
 • Grupa A
 • Grupa B
 • Grupa C
 • Grupa D
 • Grupa E
 • Grupa F
 • Grupa G
 • Grupa H

WP Typer - nowa zabawa dla czytelników WP SportoweFakty

Z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej przygotowaliśmy dla naszych Czytelników zabawę - WP Typer. To pierwszy taki serwis w Polsce, o kolejności w rankingu decyduje nie łączna liczba trafień czy zdobyte punkty, a ciąg bezbłędnych typów.
 Redakcja
Redakcja
WP SportoweFakty / WP Typer

Jak grać w WP Typer?

Wejdź na typer.wp.pl i zaloguj się swoim kontem ze SportoweFakty.wp.pl. Jeśli nie masz konta - możesz je założyć klikając "Dołącz do gry". I już możesz grać - wybierz mecz z listy spotkań mistrzostw świata, którego wynik chcesz wytypować i zdecyduj czy wygra któraś z drużyn, czy może padnie remis.

Do momentu rozpoczęcia meczu możesz zmienić swój typ lub wskazać rezultat innego meczu.

Co jest celem gry?

W WP Typer celem jest zbudowanie jak najdłuższego ciągu bezbłędnych typów, ciąg ten nazywamy STREAK. Gdy poprawnie wytypujesz jeden mecz, twój STREAK wzrośnie o jeden. Gdy potem znów trafisz - Twój STREAK wzrośnie o kolejny punkt. Gdy się pomylisz - STREAK się zeruje. Ale do rankingu najlepszych typerów brany jest Twój najwyższy, a nie aktualny STREAK.

Przykładowo - user Jan poprawnie wytypował z rzędu 5 meczów, więc jego STREAK wynosi 5. Następnie się pomylił, więc jego STREAK się wyzerował. Zaczął budować kolejny STREAK i doszedł do 4 i znów się pomylił. Grał dalej i zbudował STREAK 4. W rankingu typerów brany jest pod uwagę jego najwyższy uzyskany STREAK, czyli 5.

Dlaczego mogę typować tylko jeden mecz?

W danej chwili można typować tylko jeden mecz. Dopiero gdy on się zakończy, można dokonać kolejnego typu. Nie można na raz typować dwóch lub więcej meczów, bo gdyby Użytkownik wskazał wynik dwóch meczów, które kończą się w tym samym momencie i jeden zakończył się poprawnym trafieniem, a drugi błędnym - nie byłoby jasne jak zachować ma się STREAK.

Czy jeśli nie typuje od pierwszego meczu, moje szansę spadają?

Nie! Konstrukcja gry jest taka, że wejść można w każdej chwili i zbudować STREAK, który pozwoli walczyć o zwycięstwo. Wystarczy tylko dobrze dobierać mecze do typowania i prawidłowo typować.

Jak dowiem się, że mecz, który typowałem, się zakończył?

Od razu po zakończeniu meczu wyślemy Ci wiadomość e-mail, w którym poinformujemy, że mecz się skończył, jakim wynikiem i jaki jest Twój aktualny STREAK.

Masz pytania - wyślij wiadomość na napisz@sportowefakty.pl. Więcej informacji o grze znajdziesz na typer.wp.pl/zasadygry

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Szarold 0
  Mecz skończył się 15 min temu a ja nie mogłem typować następnego meczu bo było pokazane jako mecz jeszcze trwa. Przez to przegapiłem jeden mecz do zatypowania. Jak coś robicie to róbcie to dobrze obiboki.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Paweł Kosman 0
  typowalem3mecze trafilem 2 wyniki (JEST ZAZNACZONE)komputer zalicza mi 1 trafiony wynik i 33% skutecznosci to komp w h..a wali czy legia to liczy? prosze o odpowiedz
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×