10 goli w meczu eWinner II ligi. Szalona pierwsza połowa

Bramka za bramką padała w wygranym 6:4 meczu Lecha II Poznań z Sokołem Ostróda. W pierwszej części meczu można było odnieść wrażenie, że drużyny idą po rekord szczebla centralnego w Polsce.

piłka nożna Materiały prasowe / Na zdjęciu: piłka nożna
Pierwsza połowa meczu we Wronkach zakończyła się wynikiem 5:3, a prowadzenie zmieniało się dwa razy. Pierwszego gola strzelił Lech II Poznań, następnie Sokół Ostróda zdobył przewagę 3:2, na co rezerwy Kolejorza odpowiedziały trzema kolejnymi golami. Po przerwie szalona wymiana ciosów została przerwana i reaktywowana dopiero w ostatnich minutach. Drużyny zadały sobie po jednym celnym uderzeniu i konfrontacja zakończyła się wynikiem 6:4 dla Lecha.

Dwa razy mniej goli padło w Chojnicach, co nie oznacza, że przede wszystkim gospodarzom można było odmówić skuteczności. Chojniczanka nie hamuje po zapewnieniu sobie awansu i odniosła zwycięstwo 4:1 z Olimpią Elbląg. Pokonani odpowiedzieli tylko na pierwszego gola Szymona Skrzypczaka. Pozostałe trafienia pozostały bez riposty. Olimpia to duże rozczarowanie rundy wiosennej.

Nieźle w drugiej części sezonu wyglądają Wigry Suwałki i wygląda na to, że przystąpią w wysokiej formie do baraży o awans. Podopieczni Grzegorza Mokrego zwyciężyli 2:0 z Garbarnią Kraków. W drugim meczu z rzędu strzelił do bramki Mariusz Rybicki, a drugiego gola zdobył po wejściu na boisko z ławki rezerwowych Kacper Michalski.

33. kolejka eWinner II ligi:

Lech II Poznań - Sokół Ostróda 6:4 (5:3)

4:1 - Filip Karbowy 85'

Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 0:2 (0:1) 0:1 - Mariusz Rybicki 45' 0:2 - Kacper Michalski 82'

18 GKS Bełchatów 34 6 4 24 17:74 18

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Lech II Poznań poradziłby sobie w Fortuna I lidze?