Szpakowski o tym, kiedy zakończy karierę. Padły ważne słowa

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Dominik / Na zdjęciu: Dariusz Szpakowski
WP SportoweFakty / Michał Dominik / Na zdjęciu: Dariusz Szpakowski
zdjęcie autora artykułu

Dariusz Szpakowski to bezsprzecznie ikona polskiego dziennikarstwa sportowego. Znają go chyba wszyscy fani piłki nożnej. Teraz legendarny komentator ujawnił w rozmowie ze sport.tvp.pl, że wie już, kiedy zakończy karierę.

W tym artykule dowiesz się o:

Niewątpliwie Dariusz Szpakowski jest bardzo barwną postacią. Internauci często wspominają fragmenty jego wypowiedzi lub błędy. Szpakowski to bezsprzecznie jedna z ikon polskiego dziennikarstwa sportowego.

Podczas Telekamer 2022 Szpakowski został doceniony za pracę w roli komentatora. Otrzymał statuetkę w kategorii dziennikarz sportowy 25-lecia. W rozmowie ze sport.tvp.pl nie ukrywał, że to dla niego "ogromne wyróżnienie".

- Było mi szalenie miło. Zwieńczenie niemal 50-letniej kariery dziennikarskiej, choć nagroda została przyznana za osiągnięcia z ostatnich 25 lat. Pracuję dla telewidzów. To najważniejsze - zaznaczył.

Później został zapytany o to, czy ma dodatkową motywację, by działać. W odpowiedzi zdradził, że wie już, kiedy pożegna się z widzami.

- Jestem coraz starszy. Czas biegnie. Mam świadomość "płodozmianu". W moje miejsce pojawią się młodsi. Nikt nie jest wieczny. Trzeba wiedzieć, kiedy się pożegnać. Ja wiem, ale podzielę się tym na antenie Telewizji Polskiej - zapowiedział Dariusz Szpakowski.

Czytaj także:  > Media: Ogromna niespodzianka! To on zostanie trenerem Śląska WrocławPierwszy transfer Ruchu Chorzów. Potwierdzi skuteczność z eWinner II ligi?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: takie akcje to sól futbolu! Zrobił to fenomenalnie

Źródło artykułu: