Radość w Poznaniu. Zobacz akcję bramkową Lecha (wideo)

Mikael Ishak znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie, jak przystało na najskuteczniejszego napastnika Lecha Poznań. Tak zdobył on prowadzenie dla Kolejorza w meczu z Karabachem Agdam.

Mikael Ishak przed golem strzelonym Karabachowi Agdam Twitter / TVP Sport / Mikael Ishak przed golem strzelonym Karabachowi Agdam
Po odzyskaniu mistrzostwa Polski i rozstaniu z trenerem Maciejem Skorżą piłkarze Lecha Poznań rozpoczęli rywalizację w europejskich pucharach. Pierwszym przeciwnikiem w eliminacjach Ligi Mistrzów jest Karabach Agdam - drużyna doświadczona regularnymi występami w fazie grupowej europejskich pucharów.

Karabach miał w pierwszej połowie przewagę pod względem posiadania piłki i spędzał więcej czasu na części boiska Lecha Poznań.

Kolejorz potrafił to w miarę kontrolować i w 41. minucie zdobył prowadzenie 1:0. Joao Amaral odegrał do Joela Pereiry, a jego dośrodkowanie zostało zakończone strzałem z bliska przez Mikaela Ishaka. Przy Bułgarskiej rozpoczęła się radość, ponieważ niełatwa pierwsza połowa została podsumowana mocnym akcentem.