Co to była za asysta. Zobacz drugiego gola Lewandowskiego

W 68. minucie meczu LaLiga z Realem Sociedad Robert Lewandowski strzelił swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Asysta Ansu Fatiego wspaniała.

Piotr Bobakowski
Gol nr 2 Roberta Lewandowskiego przeciwko Realowi Sociedad Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Gol nr 2 Roberta Lewandowskiego przeciwko Realowi Sociedad
"DUBLET LEWEGO! MASZYNA RUSZYŁA! Robert Lewandowski dorzuca kolejne trafienie dla FC Barcelony!" - tak twitterowy profil telewizji Eleven Sports skomentował gola nr 2 polskiego napastnika w meczu wyjazdowym z Realem Sociedad.

W 69. minucie pojedynku na Anoeta "Lewy", który w sobotę obchodzi swoje 34. urodziny, podwyższył wynik na 3:1 dla gości.

Polski napastnik doszedł do podania w polu karnym, świetną asystę zaliczył Ansu Fati, i strzałem z ok. 7 metrów nie dał szans bramkarzowi.

To było drugie trafienie kapitana reprezentacji Polski w tym spotkaniu. Lewandowski otworzył wynik meczu 2. kolejki LaLiga zaledwie po 44 sekundach (więcej TUTAJ). Barca odniosła wysokie zwycięstwo (4:1).