Lewandowski zamieścił wpis po wygranej. Krótko i na temat

Robert Lewandowski krótko podsumował w mediach społecznościowych kolejny udany wieczór w wykonaniu jego i FC Barcelony. Katalończycy na wyjeździe pokonali Sevillę 3:0.

PS
Robert Lewandowski Getty Images / Eric Verhoeven / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Sevilla tylko na początku sobotniego meczu wyglądała jak zespół, który może napsuć krwi FC Barcelonie. Kiedy jednak w 21. minucie Raphinha otworzył wynik spotkania, obraz gry zupełnie się zmienił.

Robert Lewandowski w 36. minucie podwyższył prowadzenie, wykorzystując znakomite podanie od Julesa Kounde. Z kolei Eric Garcia po przerwie ustalił wynik spotkania.

Dla Lewandowskiego był to trzeci ligowy mecz z rzędu z bramką. W sumie po czterech ligowych kolejkach ma już na koncie pięć goli i jest współliderem klasyfikacji strzelców.

Kapitan reprezentacji Polski krótko podsumował w mediach społecznościowych kolejny udany wieczór na murawie. "+3 points" (+3 punkty - ang.) - napisał obok zdjęcia, na którym cieszy się z kolejnej zdobytej bramki. W komentarzach nie zabrakło wyrazów podziwu dla "Lewego" od kibiców.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)