Sprawdź, kiedy kolejny mecz FC Barcelony

Piłkarze FC Barcelony nie będą mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek po ligowej wygranej z Sevillą FC (3:0). Robert Lewandowski i spółka wrócą na boisko w środku tygodnia.

PS
piłkarze FC Barcelona Getty Images / Fran Santiago / Na zdjęciu: piłkarze FC Barcelona
FC Barcelona straciła punkty w La Liga na inauguracje rozgrywek (bezbramkowy remis z Rayo Vallecano), ale od tego momentu nie schodzi ze zwycięskiej ścieżki. Podopieczni Xaviego w sobotę triumfowali po raz trzeci w ligowych rozgrywkach.

Tym razem zespół z Katalonii nie pozostawił złudzeń pozostającej w kryzysie Sevilli. Jeszcze przed przerwą FC Barcelona wypracowała sobie dwubramkową przewagę - po bramkach Raphinhi i Roberta Lewandowskiego - natomiast w drugiej połowie wynik ustalił Eric Garcia.

Teraz Lewandowski i spółka wchodzą w intensywny okres sezonu. Już w środę (7 września) kapitan reprezentacji Polski najpewniej zadebiutuje w Barcelonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Na Camp Nou przyjedzie Viktoria Pilzno. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Jeśli zaś chodzi o ligę hiszpańską hiszpańską, za tydzień (sobota, 10 września) FC Barcelona zagra na wyjeździe z Cadiz. Początek o 18:30.