Czyli jednak. "Lepiej, żebyście wiedzieli ode mnie"

Wanda Nara oficjalnie potwierdziła w mediach społecznościowych, że ​​rozstaje się z Mauro Icardim. - Jest to dla mnie bardzo bolesne przeżycie - przyznała słynna WAG.

PB
Wanda Nara i Mauro Icardi Instagram / instagram.com/wanda_nara / Wanda Nara i Mauro Icardi
Koniec medialnych spekulacji. Wanda Nara rozwodzi się z Mauro Icardim.

- Jest to dla mnie bardzo bolesne przeżycie. Ale biorąc pod uwagę rzeczy, które wychodzą na światło dzienne oraz spekulacje w kolorowych mediach, lepiej żebyście wiedzieli to ode mnie - powiedziała argentyńska aktorka, modelka i agentka piłkarska w relacji na InstaStories.

- Nie mam nic więcej do wyjaśnienia i nie będę podawać żadnych szczegółów dotyczących rozstania. Proszę o wyrozumiałość nie tylko dla mnie, ale także dla naszych dzieci - dodała popularna WAG (termin używany w odniesieniu do żon i partnerek sportowców).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: partnerka Milika błyszczała w Paryżu

Już w październiku 2021 r. plotkarskie portale rozpisywały się o rzekomej niewierności napastnika Galatasaray SK. Para postanowiła jednak dać sobie ostatnią szansę. Wygląda na to, że nie udało im się.

Icardi i Nara pobrali się w 2014 r. Wcześniej, w latach 2008-13, modelka była żoną innego piłkarza - Maxi Lopeza. Lopez oskarżył wówczas Narę o zdradę.

- Teraz organizuję sprawy związane z rozwodem, bo już nie mogę dalej być w tym związku. Poprosiłam Mauro o rozwód - zakończyła 35-letnia Argentynka.

Zobacz:
Oskarżenia o pranie brudnych pieniędzy i korupcję! Kolejne problemy celebryckiej pary  
Wanda Nara przerwała milczenie. Wyjawiła, jak dowiedziała się o romansie męża

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×