Wanda Nara przerwała milczenie. Wyjawiła, jak dowiedziała się o romansie męża

- Szukałam zdjęcia przez telefon. Widziałam tam zrzuty ekranu z czatu z kobietą, którą już znałam - powiedziała Wanda Nara. W rozmowie Susaną Gimenez ujawniła, jak dowiedziała się o romansie męża.

KW
Wanda Nara, żona Mauro Icardiego Instagram / instagram.com/wanda_icardi/ / Wanda Nara, żona Mauro Icardiego
Wanda Nara to jedna z najsłynniejszych WAGs w światowym futbolu. Karierę robi jako osobowość telewizyjna, agent piłkarski i gwiazda mediów społecznościowych. Jest żoną Mauro Icardiego i reprezentowała go w rozmowach z innymi klubami.

Miesiąc temu wybuchła głośna afera ws. romansu, w jaki wdał się piłkarz Paris Saint-Germain. Nara usunęła z mediów społecznościowych wszystkie wspólne zdjęcia, przestała też obserwować profil męża w mediach społecznościowych.

Powodem miał być kontakt jej partnera z prostytutką. Argentynka odkryła, że jej mąż nie tylko wymieniał korespondencję, ale również spotkał się z prostytutką w Paryżu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: rozklepali rywala, a potem... Kapitalna bramka piłkarza Realu Madryt!

Teraz kobieta udzieliła głośnego wywiadu Susany Gimenez. Tam po raz pierwszy opowiedziała o skandalu miłosnym, który miał miejsce między nią, jej mężem Mauro Icardi i Eugenią La China.

"Jak to się zaczęło? Widziałaś telefon Mauro?" - Susana zapytała o początek kryzysu. - Byliśmy na polu, gdy dziewczyny jeździły konno, a ja szukałem zdjęcia przez telefon. Widziałem tam zrzuty ekranu z czatu z kobietą, którą już znałam - powiedziała Nara.

- Oczywistym jest, że wiele wersji zaczyna się generować, czasem jak nie chce się rozmawiać, zaczynają wymyślać. To logiczne. Znam dobre i złe części, prawdziwe życie nie jest na Instagramie, kiedy jesteśmy smutni, nie pokazujemy tego - dodała.

- Kiedy zobaczyłam wiadomość, zabrałam piątkę dzieci i pierwszym samolotem pojechałam do Włoch. Mauro? Wsiadł w kolejny. Później powiedział mi, że doszło do spotkania i że to nic takiego. Zaufałam mu - zdradziła.

Niedawno para pokazała dowody na to, że nadal razem idzie przez życie. Piłkarz Paris Saint-Germain opublikował na Instagramie wspólne zdjęcia z żoną prosto z wakacji w Dubaju.

Warto dodać, że w trakcie programu pokazano życie Wandy i Mauro w stolicy Francji. Nagrania zostały wykonane w różnych miejscach - na przykład w luksusowym samochodzie, który kupił jej mąż, gdy tylko zaczął grać w Paris Saint Germain. Zdjęcia kręcono także w ekskluzywnym hotelu Ritz.

Czytaj także:
- Bez niego nie było zwycięstw. Piłkarz Widzewa Łódź wraca do zdrowia
- Znamy prawie komplet uczestników 1/8 finału Pucharu Polski. Hit się nie odbył

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×