Spotkanie na szczycie prezesów Realu i Barcelony. Jeden musiał czekać aż 20 minut

Przed niedzielnym El Clasico doszło do spotkania prezesów oraz zarządów Realu Madryt i FC Barcelona. Przedstawiciele jednego z klubów musieli czekać 20 minut. Transmisja meczu w niedzielę od 16:10 w Eleven Sports 1, dostępnym także w WP Pilot.

Arkadiusz Dudziak
Joan Laporta Twitter / Sarah Wieczorek / Na zdjęciu: Joan Laporta
Najważniejszy mecz sezonu w Hiszpanii rozpocznie się już za kilka godzin. O 16:15 wybrzmi pierwszy gwizdek El Clasico. Real Madryt i FC Barcelona powalczą o pozycję lidera ligi hiszpańskiej.

Dla Dumy Katalonii to bardzo ważny mecz. W ostatnim czasie drużyna prezentowała się zdecydowanie poniżej swoich możliwości, do tego są na skraju odpadnięcia z Ligi Mistrzów. Muszą zaprezentować się dobrze, by pokazać, że wielomilionowe transfery dały klubowi okazję na rozwój.

Z kolei dla Realu Madryt porażka z mającą problemy Barceloną byłaby dużym policzkiem. Dodatkowo skutkowało by stratą do Blaugrany w tabeli, która może zadecydować o mistrzostwie kraju.

Przed meczem doszło do tradycyjnego w Hiszpanii spotkania prezesów obu zespołów. Przed restauracją na Florentino Pereza oraz Joana Laportę czekał tłum dziennikarzy oraz fotoreporterów. Panowie jednak nie dogadali się... przynajmniej jeśli chodzi o godzinę spotkania.

Prezes Realu Madryt czekał bowiem w środku lokalu na Joana Laportę ok. 20 minut, o czym informują hiszpańskie media. Hit Real Madryt - FC Barcelona w niedzielę o 16:15. Transmisja w Eleven Sports, dostępnym także w WP Pilot.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)