Można przewijać w nieskończoność. "Lewy" to zrobił w 4 minuty

Popis Roberta Lewandowskiego na Camp Nou! Napastnik FC Barcelony potrzebował zaledwie czterech minut, aby strzelić dwie bramki. Obie zasługują na wielkie uznanie.

PS
Lewandowski show na Camp Nou Twitter / Eleven Sports PL - Twitter / Lewandowski show na Camp Nou
Robert Lewandowski jest najlepszym strzelcem La Liga, ale w dwóch ostatnich meczach ligowych nie był w stanie wpisać się na listę strzelców. Napastnik, jak i kibice Barcelony liczyli, że przełamanie nastąpi w czwartkowym spotkaniu z Villarreal CF.

Pierwsze pół godziny rywalizacji nie były zbyt efektowne w wykonaniu Dumy Katalonii. Gospodarze nie potrafili sobie stworzyć klarownej sytuacji do zdobycia bramki, a Lewandowski pozostawał dość niewidoczny.

Wszystko zmieniło się w 31. minucie, kiedy Jordi Alba dograł w pole karne do reprezentanta Polski. Lewandowski efektownym przyjęciem zgubił dwóch obrońców rywali i otworzył wynik rywalizacji.

Cztery minuty później Camp Nou znów oszalało. Tym razem obrońcy Villarrealu zostawili Polakowi dużo przestrzeni przed polem karnym. "Lewy" miał czas, aby przygotować sobie pozycję do strzału i pięknym uderzeniem podwyższył prowadzenie.

Jakby tego było mało, w 39. minucie FC Barcelona prowadziła już 3:0. Tym razem zdobywcą bramki został Ansu Fati.