Było aktywnie! Tak Polacy spędzili wolną niedzielę w Katarze

Niektórzy polscy piłkarze na mundialu Katar 2022 aktywnie spędzili dzień wolny zarządzony przez selekcjonera. Bartosz Bereszyński wrzucił do sieci foto.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Reprezentacja Polski ciesząca się z gola w meczu MŚ 2022 z Arabią Saudyjską/Na małym foto: dzień wolny kadriwczów PAP/EPA / EPA/Mohamed Messara/www.instagram.com/stories/b_bereszynski / Reprezentacja Polski ciesząca się z gola w meczu MŚ 2022 z Arabią Saudyjską/Na małym foto: dzień wolny kadriwczów
Po zwycięskim meczu dla reprezentacji Polski z Arabią Saudyjską (2:0) w ramach mundialu 2022 selekcjoner Czesław Michniewicz zdecydował, że w niedzielę (27 listopada) nie będzie żadnej sesji na boisku treningowym i zawodnicy otrzymają dzień wolny.

Bartosz Bereszyński w relacji na InstaStories zamieścił migawkę (patrz poniżej), która pokazuje, jaki pomysł na wolną niedzielę mieli niektórzy kadrowicze.

Na udostępnionym zdjęciu na portalu społecznościowym widzimy - obok Bereszyńskiego - Piotra Zielińskiego, Jana Bednarka, Artura Jędrzejczyka i Szymona Żurkowskiego. Wszyscy wybrali się na przejażdżkę na hulajnogach.

Od poniedziałku ekipa Biało-Czerwonych rozpocznie już operację pod hasłem: "Argentyna". Dwa dni później (w środę 30 listopada) Polacy zagrają z Argentyńczykami w ostatnim występie w fazie grupowej. Stawką pojedynku (początek o godz. 20:00 czasu środkowoeuropejskiego) będzie awans do 1/8 finału MŚ 2022.

www.instagram.com/stories/b_bereszynski www.instagram.com/stories/b_bereszynski
Zobacz: Meksykanie już mają dość mundialu? Wolą zarobić niż oglądać mecz Poważny problem grupowych rywali Polski. Kapitan już nie zagra na mundialu ZOBACZ WIDEO: Rozbrajające słowa Szczęsnego. Przytoczył je nasz reporter


Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×