Wyciekło nagranie z szatni Francuzów. Tak Mbappe zachował się w przerwie

Kylian Mbappe wygłosił porywające przemówienie do kolegów z drużyny w przerwie finałowego spotkania z Argentyną na mundialu w Katarze (3:3, rzuty karne - 4:2). Nagranie już trafiło do sieci.

Karol Wasiek
Kylian Mbappe i jego przemowa Twitter / TF1 / Kylian Mbappe i jego przemowa
To był jeden z najlepszych finałów imprezy piłkarskiej w XXI wieku. W decydującym spotkaniu reprezentacja Argentyny po kapitalnych emocjach pokonała Francję.

Lionel Messi i spółka byli o włos lepsi od "Trójkolorowych". Co prawda we francuskim zespole doskonale spisał się Kylian Mbappe.

Kanał Telefoot wrzucił do sieci krótkie nagranie, które jest zapowiedzią kulisów z francuskiej szatni podczas mundialu w Katarze.

Tam widzimy Mbappe, który wygłosił przemówienie do kolegów w trakcie przerwy meczu z Argentyną (wtedy Francuzi przegrywali 0:2).

- Nie możemy zrobić nic gorszego niż to, co zrobiliśmy. Wracamy na boisko i albo pozwalamy im grać albo wchodzimy, wrzucamy drugi bieg, podkręcamy nieco intensywność i robimy coś innego. To finał mistrzostw świata. Taki turniej jest co cztery lata. Oni strzelili dwa gole, ale możemy wrócić - powiedział Mbappe.

23-latek dwoił się i troił, ale nie był w stanie sam udźwignąć wyniku swojej drużyny. W finale strzelił trzy bramki, a w serii rzutów karnych skutecznie egzekwował swoją próbę. Ostatecznie to nie wystarczyło.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)