Nie żyje Zbigniew Rybak. Znała go cała kibicowska Polska

Zmarł jeden z najsłynniejszych polskich chuliganów - Zbigniew Rybak. Znany był ze swojego sympatyzowania z Arką Gdynia, działalności przy klubie rugby czy grania w dokumencie "To my, rugbyści", którego autorem był Sylwester Latkowski.

AB
Zbigniew Rybak Twitter / Arka Gdynia / Na zdjęciu: Zbigniew Rybak
Polskie media obiegła informacja o śmierci Zbigniewa Rybaka. Był on jednym z założycieli klubu rugby przy Arce Gdynia. Jednakże największą "sławę" przyniosło mu liderowanie w jednej z najbardziej znanych grup chuligańskich w Polsce.

Chociaż Arka Gdynia w ostatnich latach nie słynęła z prezentowania najlepszej formy sportowej, to posiadała jedną z najmocniejszych grup kibolskich. Jednym z jej liderów był wspomniany wyżej Zbigniew Rybak.

O tym jak popularny w tym środowisku był Zbigniew Rybak niech świadczy fakt, że był bohaterem filmu dokumentalnego. Wydał również swoją biografię "Zbigniew Rybak. Syn Józefa". Ta pozycja w krótkim czasie stała bestsellerem

Według nieoficjalnych wiadomości podanych "Dziennik Bałtycki" przyczyną śmierci miało być zatrucie czadem. Zbigniew Rybak w marcu skończyłby 50 lat. Poprzez media społecznościowe żegna go wiele osobistości zarówno sportu, jak i polityki.

Zobacz także: Niesamowite korzyści Kataru z mundialu Zobacz także: Przerażający bilans fety mistrzowskiej w Argentynie

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×