Pozował z podróbką?! W te informacje o Messim aż trudno uwierzyć

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Gustavo Pagano / Na zdjęciu: Lionel Messi
Getty Images / Gustavo Pagano / Na zdjęciu: Lionel Messi
zdjęcie autora artykułu

Wielkim hitem okazało się zdjęcie Lionela Messiego z mistrzowskim trofeum. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat tej fotografii. Należy je uznać za co najmniej zaskakujące.

Blisko 75 milionów użytkowników Instagrama polubiło zdjęcie, na którym Lionel Messi unosi trofeum po finale mistrzostw świata 2022 w Katarze. Wpis zrobił prawdziwą furorę. Żaden inny post nie zebrał tak wielu reakcji!

Teraz natomiast wyszło na jaw, że najpopularniejsze zdjęcie ostatnich tygodni skrywa zaskakującą historię. Okazuje się, że trofeum, które unosił Messi, nie jest oryginałem, ale tylko repliką pucharu przyznawanego za mistrzostwo świata.

Sytuację opisał dziennikarz Fernando De La Orden z "Clarin Sport". Wyjaśnił, że puchar, z którym zapozował popularny Argentyńczyk, to trofeum... wykonane przez parę fanów z Buenos Aires.

Żurnalista zauważył, że Messi pomylił puchary w wielkim szale radości. Kopią cieszył się przez kilka minut. Wpadkę dostrzegł Angel Di Maria.

Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym koledzy z reprezentacji Argentyny uważnie przyglądają się podrobionemu pucharowi i odkrywają zaskakującą prawdę.

Czytaj także: > Kiedyś grał w Górniku Zabrze. Teraz będzie bronił barw Miedzi Legnica > Klub Polaków zaskoczył w Serie A. I tak może czuć niedosyt

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wielka feta w Buenos Aires!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty