Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Dowód w intymnym miejscu pogrąży Alvesa? Nowe informacje

Hiszpanie mają nowe informacje ws. aresztowanego i podejrzanego o napaść na tle seksualnym Daniego Alvesa. Dowodem w sprawie mają być już nie tylko nagrania z monitoringu.

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Dani Alves Getty Images / Zhizhao Wu / Na zdjęciu: Dani Alves
Według dziennikarzy "El Mundo", 23-letnia kobieta, która oskarżyła Daniego Alvesa o gwałt, miała zidentyfikować na ciele brazylijskiego piłkarza tatuaż (kształt półksiężyca) w okolicach intymnych.

To, zdaniem Hiszpanów, kolejny ważny dowód w śledztwie w sprawie Daniego Alvesa. Kilka dni temu reprezentant Brazylii został aresztowany. Sędzia, który zdecydował o areszcie piłkarza, obawiał się, że na wolności 39-latek wyjedzie do Brazylii, skąd nie byłoby możliwości jego ekstradycji do Hiszpanii.

O aresztowaniu Alvesa zdecydowały też jego rozbieżności w zeznaniach. Legenda Barcelony już trzykrotnie miała zmienić wersję wydarzeń. Alves nie przyznaje się do winy, ale całą sprawą przedstawił już na trzy różne sposoby.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: taka lewa noga to skarb. Pięknie to podkręcił!

"Najpierw zeznał, że nie zna dziewczyny, którą rzekomo wykorzystał seksualnie. Potem powiedział, że ją widział w klubie, ale do niczego nie doszło między nimi, by następnie stwierdzić, że to kobieta dokonała napaści na niego" - tak zeznania Brazylijczyka opisali dziennikarze "Marca".

Z kolei 23-letnia kobieta twierdzi, że Alves miał dokonać rzekomego gwałtu w nocy z 30 na 31 grudnia w toalecie jednego z nocnych klubów w Barcelonie. Według "El Periodico", z nagrań monitoringu wynika, że piłkarz oraz młoda kobieta przebywali w łazience około kwadrans.

W areszcie Dani Alves przebywa od piątku 20 stycznia. We wtorek, jak twierdzi "Mundo Deportivo", Brazylijczyk zmienił prawnika na byłego adwokata Messiego. Z kolei piłkarz, ze względów bezpieczeństwa, przebywa w osobnej celi z prywatną łazienką.

Czytaj także:
Dani Alves trafił za kratki. "Był bardzo przygnębiony"
Gwiazda oskarżona o napaść seksualną. Tak zareagowała żona

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×