Katastrofa Polaków. Tak padł gol na 3:0 [WIDEO]

To jest katastrofalny początek eliminacji do mistrzostw Europy 2024 dla reprezentacji Polski. W pierwszej połowie straciliśmy dwa gole, a w drugiej gospodarze podwyższyli prowadzenie. Zobacz, jak padł gol na 3:0.

Dawid Franek
Czesi rozbili Polaków Twitter / TVP Sport / Czesi rozbili Polaków
Nie tak Fernando Santos wyobrażał sobie swój debiut w reprezentacji Polski. Już podczas dwóch pierwszych minut spotkania nasi zawodnicy zostali sprowadzeni na ziemię. Czesi wbili dwie bramki i ustawili sobie mecz. Do końca pierwszej połowy już żadne bramki nie padły.

Kiedy w drugiej części gry mieliśmy nadzieję na bramkę kontaktową, to wówczas Czesi strzelili gola na 3:0. W 64. minucie nasi rywale przeprowadzili składną akcję. Na samym końcu Alex Kral dograł do Jana Kuchty, piłka minęła Jakuba Kiwiora i Kuchta umieścił piłkę w siatce.

Po tej bramce Polaków było już stać tylko na gola kontaktowego. Mecz zakończył się zwycięstwem Czechów 3:1. To niezwykle gorzki debiut Santosa w roli selekcjonera