Lewandowski przebudził się. Wyróżnienie dla Polaka

Robert Lewandowski odzyskał skuteczność w lidze hiszpańskiej. 34-latek był najlepszym piłkarzem na boisku w spotkaniu pomiędzy FC Barceloną a Elche CF (4:0).

Rafał Szymański
Robert Lewandowski Twitter / FC Barcelona / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
To był idealny moment na przełamanie. 1 kwietnia FC Barcelona przystąpiła w roli faworyta do rywalizacji z Elche CF i spisała się na medal. Worek z bramkami rozwiązał się w 20. minucie meczu, kiedy Robert Lewandowski znalazł sposób na bramkarza drużyny przeciwnej.

W drugiej odsłonie Katalończycy rozmontowali defensywę rywali. Na listę strzelców wpisali się Ansu Fati oraz Lewandowski. Na dodatek do dubletu 34-latek dołożył asystę przy trafieniu Ferrana Torresa.

Po końcowym gwizdku kapitan reprezentacji Polski zebrał wyłącznie pozytywne recenzje. Nie ma przypadku w tym, że właśnie Lewandowski został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu rozegranego w ramach 27. kolejki Primera Division.

Kadrowicz przebudził się po długiej przerwie. Należy przypomnieć, żę ostatniego gola na wszystkich frontach polski snajper zdobył w lutowym spotkaniu Ligi Europy z Manchesterem United. Jego występ na stadionie Elche CF jest świetnym prognostykiem przed końcową fazą sezonu. FC Barcelona pewnie zmierza po mistrzowski tytuł.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)