Młody Polak bryluje we Włoszech. Piękny strzał z dystansu [WIDEO]

Dariusz Stalmach jest bardzo mocno chwalony przez włoskich dziennikarzy. Polak występujący w AC Milanie kolejny raz popisał się swoimi umiejętnościami podczas meczu w Primaverze przeciwko AS Romie. Stalmach strzelił pięknego gola z dystansu.

Rafał Sierhej
Dariusz Stalmach latem pożegnał się z Górnikiem Zabrze. Młody Polak przeniósł się do Włoch. Tam miejsce w swoich szeregach widział dla niego AC Milan, choć jak na razie mówimy jedynie o młodzieżowych zespołach.

Stalmach za swoje występy w drużynie U-19 jest przez Włochów mocno chwalony. Jak na razie jednak nie doczekał się debiutu w głównym zespole drużyny z Mediolanu. Jego gra przyciąga jednak uwagę.

W meczu Primavery (młodzieżowa Serie A - przyp. red.) przeciwko AS Romie, Stalmach kolejny raz popisał się doskonałymi umiejętnościami. Wychowanek Górnika Zabrze złożył się do strzału z dystansu przy wyniku 1:1.

17-latek w 73. minucie meczu dostał piłkę na 25. metrze od bramki Romy. Dobrym przyjęciem ustawił futbolówkę do uderzenia, a po chwili kopnął ją w stronę bramki rzymian. Ostatecznie ten gol nic nie dał, bo Milan przegrał 2:3. Na boisko w 69. minucie wszedł także Jordan Majchrzak.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"