Tak Barcelona uczciła bramkę Lewandowskiego. Specjalna grafika

W meczu, w którym Barcelona mogła zapewnić sobie mistrzowski tytuł, Robert Lewandowski pokazał się z kapitalnej strony. Już w pierwszej połowie strzelił dwa gola, a po jego pierwszej bramce niesamowita grafika pojawiła się na Twitterze Barcelony.

Szymon Łożyński
Robert Lewandowski PAP/EPA / Alejandro Garcia / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Tak grającego Roberta Lewandowskiego kibice chcą oglądać zawsze. W niedzielny wieczór już w pierwszej połowie starcia Espanyolu z Barceloną kapitan reprezentacji Polski zrobił prawdziwe show.

"Lewy" strzelił dwa gole i dzięki jego trafieniom już do przerwy piłkarze Barcelony mogli być niemal pewni, że po kolejnych 45 minutach świętować będą mistrzostwo Hiszpanii. Po pierwszej połowie goście prowadzili już 3:0.

Entuzjazm już po pierwszym golu Lewandowskiego w niedzielny wieczór udzielił się nie tylko kibicom Barcelony. Interesująco na bramkę Polaka zareagowały również osoby prowadzące profil klubu na Twitterze.

Krótko po golu "Lewego" pojawiła się specjalna grafika, na której widzimy polskiego piłkarza trzymającego rzutki i celującego do specjalnych tarcz z napisami: gole, główki, gole strzelone lewą nogą i gole strzelona prawą nogą.