Dzieje się w Barcelonie! Przyłapali ojca Messiego w domu prezesa

Coraz więcej dzieje się w sprawie powrotu Leo Messiego do FC Barcelony. W poniedziałek Jorge Messi, ojciec piłkarza, został przyłapany w domu prezesa Blaugrany Joana Laporty.

MM
Lionel Messi i jego ojciec (w ramce) PAP/EPA / CHRISTOPHE PETIT TESSON / Na zdjęciu: Lionel Messi i jego ojciec (w ramce)
1 czerwca trener Paris Saint-Germain Christophe Galtier oficjalnie poinformował, że Lionel Messi odejdzie po sezonie z paryskiego klubu w którym spędził ostatnie dwa sezony.

Po tej informacji ruszyła lawina spekulacji gdzie teraz trafi czterokrotny zdobywca Złotej Piłki. Oficjalną propozycję kontraktu Argentyńczykowi złożył klub Davida Beckhama Inter Miami.

Wiadomo też, że 35-latek jest na liście życzeń arabskiego klubu Al-Hilal FC. Jednak o usługi Argentyńczyka zabiega FC Barcelona.

Ojciec piłkarza Jorge Messi w poniedziałek został przyłapany w domu prezesa Blaugrany Joana Laporty. Obaj mężczyźni mieli negocjować powrót Leo Messiego do byłego klubu.

- W tej chwili w domu Joana Laporty odbywa się spotkanie prezesa Barcy z Jorge Messim w celu omówienia ewentualnego powrotu argentyńskiego zawodnika - napisał Toni Juanmarti, hiszpański dziennikarz.

Kilka minut później ten sam dziennikarz przekazał, że Jorge Messi powiedział o chęci powrotu do Barcelony przez Leo Messiego i samego siebie oraz, że jest na to szansa.

ZOBACZ WIDEO: Zadał pytanie o Messiego. Tak odpowiedział "Lewy"


Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!
Czy Leo Messi wróci do FC Barcelony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×