Znamy plany beniaminka PKO Ekstraklasy. ŁKS Łódź rozegra cztery sparingi

Awans do PKO Ekstraklasy już jest, teraz trzeba się do niej przygotować. Latem ŁKS Łódź rozegra kilka ciekawych sparingów, pojedzie też na zgrupowanie.

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
piłkarze ŁKS Łódź Na pierwszym planie: Kamil Dankowski (z lewej) i Nacho Monsalve (z prawej) Materiały prasowe / Radosław Jóźwiak/Cyfrasport/ŁKS Łódź / Na zdjęciu: piłkarze ŁKS Łódź. Na pierwszym planie: Kamil Dankowski (z lewej) i Nacho Monsalve (z prawej)
Głównym punktem międzysezonowej pracy drużyny Kazimierza Moskala będzie obóz w Woli Chorzelowskiej. Rozpocznie się on 20 czerwca i potrwa do 28 czerwca.

Dzień przed wyjazdem łódzcy piłkarze spotkają się w siedzibie klubu na pierwszym po urlopach treningu.

W trakcie zgrupowania zaplanowano dwa mecze kontrolne - z Resovią (24.06) oraz Stalą Mielec (27.06). Już po powrocie ŁKS zmierzy się natomiast z GKS Katowice (05.07) i Polonią Warszawa (15.07).

Nowy sezon PKO Ekstraklasy wystartuje w przedostatni weekend lipca. Terminarz zostanie ogłoszony po wyłonieniu wszystkich uczestników rozgrywek (ostatniego beniaminka poznamy po turnieju barażowym).

Łodzianie awansowali do elity z 1. miejsca w tabeli Fortuna I ligi. W 34 spotkaniach wywalczyli 66 pkt. - o 4 więcej niż Ruch Chorzów.

->Wyniki PKO Ekstraklasy

->Tabela PKO Ekstraklasy

->Klasyfikacja strzelców PKO Ekstraklasy

->Tabela domowa PKO Ekstraklasy

->Tabela wyjazdowa PKO Ekstraklasy

->Tabela PKO Ekstraklasy (pierwsze połowy)

->Tabela PKO Ekstraklasy (drugie połowy)

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: fenomenalny strzał w Ameryce Południowej. Prawdziwe "golazo"!
Czy ŁKS utrzyma się w PKO Ekstraklasie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×