Wysłała wiadomość do Joany Sanz? Co za słowa mamy Daniego Alvesa!

Maria Lucia zamieściła w mediach społecznościowych wpis, wobec którego trudno przejść obojętnie. Przesłanie skierowane jest do Joany Sanz?

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Dani Alves z mamą Marią Lucią, na małym zdjęciu: Joana Sanz Instagram / www.instagram.com/mluciaalves/www.instagram.com/joanasanz / Na zdjęciu: Dani Alves z mamą Marią Lucią, na małym zdjęciu: Joana Sanz
Dani Alves od stycznia przebywa w więzieniu pod Barceloną, gdzie czeka na proces, który ma rozpocząć się po koniec roku. 126-krotny reprezentant Brazylii został oskarżony o gwałt. Grozi mu kara od 6 do 12 lat pozbawienia wolności (więcej TUTAJ).

Od momentu aresztowania zawodnika takich klubów, jak m.in. FC Barcelona, Paris Saint-Germain i ostatnio Pumas UNAM, wspiera go mama - Maria Lucia.

Kobieta na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcia syna z jego psami. Komentarz był wymowny.

"Jeśli będziesz karmić psa przez trzy dni, będzie cię pamiętał przez 30 lat, a jeśli będziesz karmić człowieka przez 30 lat, zapomni o tobie w ciągu trzech dni" - podkreśliła w opisie Maria Lucia. Mama Daniego Alvesa wysyła wiadomość do... Joany Sanz? - pyta dziennik "Marca".

Hiszpańska modelka na doniesienia o śledztwie prowadzonym przeciwko jej mężowi zdecydowała się wystąpić do sądu o rozwód. Zapewniła przy tym, że pomimo chęci unieważnienia małżeństwa, wierzy w niewinność Daniego.

www.instagram.com/stories/mluciaalves www.instagram.com/stories/mluciaalves

Zobacz:
Jest oskarżony o gwałt. Zza krat przemówił do żony. I się zdziwił

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Holandia ma swojego Lionela Messiego?! Przepiękny drybling
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×