Policja potwierdza tragiczny bilans ustawki. Jest wideo

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Starcie kiboli w Radłowie.
Twitter / / Na zdjęciu: Starcie kiboli w Radłowie.
zdjęcie autora artykułu

W sobotę rano na stadionie miejskim w Radłowie doszło do ustawki kiboli dwóch drużyn. Jak poinformowała nas policja jeden z mężczyzn zginął na miejscu.

W tym artykule dowiesz się o:

Do bijatyki kiboli doszło podczas piłkarskiego turnieju w Radłowie.

Walka była bardzo brutalna. Obie ekipy używały ostrych narzędzi, kijów bejsbolowych oraz petard.

Według policji w starciu mogło wziąć udział ok. 100 osób. Mimo reanimacji w wyniku tego wydarzenia zmarł mężczyzna. Ofiara miała zostać raniona prawdopodobnie racą.

- Potwierdzam, że ok. godziny 9:30 dostaliśmy informację o tym, że na stadionie w Radłowie doszło do starcia dwóch grup kibicowskich. Okazało się, że w pewnym momencie jedna osoba została ranna, prawdopodobnie racą. Ofiarą jest 40-letni mężczyzna. Teraz czynności dochodzeniowo-śledcze wykonują policjanci pod nadzorem prokuratora - powiedział WP SportoweFakty rzecznik prasowy KMP w Tarnowie asp. sztab. Paweł Klimek.

Na miejscu zabezpieczane są dowody, w tym nagrania z monitoringu.

- Nie mam informacji na temat tego jaki był to turniej. Jedna z drużyn wynajęła to boisko. Na pewno nie były to żadne oficjalne zawody - przekazał nam także asp. sztab. Paweł Klimek.

Według czytelników serwisu 112Tarnów.pl w wyniku bijatyki miał ucierpieć jeszcze jeden mężczyzna. Rzecznik prasowy KMP w Tarnowie przekazał nam jednak, że nie ma informacji o innych rannych poza tragicznie zmarłym 40-letnim mężczyzną.

Do sieci trafiło również nagranie, na którym widać moment bijatyki pseudokibiców.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (10)
avatar
smeagol.
6.08.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Tak to jest jak ludzie nie mają w życiu nic innego. Jeżeli w twoim życiu jest tylko jeden klub piłkarski i nic więcej to znaczy że jest z tobą coś nie tak.  
avatar
Rower Kibica
5.08.2023
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
A może by ich tak ubrać w mundury polowe, przeszkolić i wysłać na granicę z Białorusią. Tam wydać maczety, petardy i race i czekać na wagnerowców.  
avatar
Mercier Skuter
5.08.2023
Zgłoś do moderacji
4
1
Odpowiedz
elektorat pisu i konfederacji, i nie usuwaj ponownie cepie bo prawda się obroni  
avatar
abajurek
5.08.2023
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Tak będzie dopóki nie wprowadzi się takich potężnych i surowych kar jakie wprowadzono na Wyspach Brytyjskich. Są osoby, które obecnie mają 50 lat i nadal płacą kary nałożone im przez sądy, oraz Czytaj całość
avatar
lubelak_fan
5.08.2023
Zgłoś do moderacji
3
2
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Jednego kreatyna mniej